Functioneel Beheerder

ItaQ Interim Professionals B.V.

Utrecht

Hybrid

EUR 47,000 - 58,000

Full time

4 days ago
Be an early applicant
Application generator

Turn this role into an interview — a resume and cover letter built around what this employer wants.

Get past ATS filters

Job summary

CBG zoekt een Functioneel Beheerder voor de afdeling IV om applicaties optimal te laten functioneren en storingen snel op te lossen. Je werkt in een team van zeven en voert incident-, wijzigings- en gebruiksbeheer uit.

Je hebt HBO-werk- en denkniveau, 5+ jaar ervaring met SharePoint en MS Teams, en kennis van BiSL/ITIL. Standplaats is Utrecht; hybride werken is mogelijk; start zo spoedig mogelijk, einddatum 31-08-2027.

Qualifications

  • HBO-werk- en denkniveau met Business IT & Management-opleiding.
  • Minimaal 5 jaren ervaring als Functioneel Beheerder.
  • Nederlandse en Engelse taalvaardigheid in woord en schrift.
  • Kennis BiSL en ITIL; ervaring met SharePoint en MS Teams.
  • Kennis van TOPdesk; ervaring met testmethodieken (pré) en RE (pré).

Responsibilities

  • Beheer van incident-, wijzigings-, probleem- en gebruiks- en functionaliteitenbeheer.
  • Documentatie opstellen, zoals werkinstructies, om kennis te borgen.
  • Samenwerken met Servicemanager en Business Informatiemanagers.

Skills

Proactief
Analytisch
Communicatieve vaardigheden
Teamwerk

Education

HBO werk- en denkniveau
Business IT & Management opleiding

Tools

BiSL
ITIL
SharePoint
MS Teams
TOPdesk
TMAP
IREB

Job description

Functieomschrijving
Achtergrond

Het College ter Beoordeling van Geneesmiddelen (CBG) beoordeelt en bewaakt de werkzaamheid en veiligheid van geneesmiddelen voor mens en dier. Ook beoordeelt het CBG de veiligheid van nieuwe voedingsmiddelen voor de consument. Als onafhankelijke autoriteit reguleert het CBG de kwaliteit, werking en veiligheid van een medicijn, en stimuleert het CBG het juiste gebruik door de juiste patiënt. Daarbij zoekt het CBG nadrukkelijk de samenwerking met patiënten, artsen, apothekers en wetenschappers. Het CBG bevindt zich in de frontlinie van de Europese ontwikkelingen op dit gebied. Iedereen die een medicijn gebruikt moet daarop kunnen vertrouwen. Dit is waar het CBG elke dag aan werkt, in Nederland en Europa. Het CBG is zelfstandig bestuursorgaan en wordt ondersteund door het agentschap College ter Beoordeling van Geneesmiddelen (aCBG). Het aCBG is onderdeel van het Ministerie van Volksgezondheid, Welzijn en Sport (VWS).

De afdeling

De afdeling Informatievoorziening (IV) van het CBG is ingericht als regie-organisatie en bestaat uit iets meer dan 30 collega’s, in hoofdlijn verdeeld over 6 groepen: Architectuur, Informatiebeveiliging & Privacy, Informatiemanagement, Functioneel Beheer, Portfoliomanagement en Servicemanagement.

Als Functioneel Beheerder werk je in een team met zeven directe collega’s. Het team wordt operationeel aangestuurd door de Servicemanager. Als team gaan we informeel met elkaar om en delen we een gemeenschappelijk motto: zeggen wat je doet en doen wat je zegt. Daarnaast werk je in de operatie nauw samen met de Service Level Managers en de Business Informatiemanagers.

Opdrachtomschrijving

De Functioneel Beheerders van het CBG zorgen ervoor dat onze applicaties goed blijven functioneren. Dat betekent snel handelen bij een storing, maar ook nadenken over het voorkómen daarvan. Als Functioneel Beheerder werk je in teamverband mee aan incident-, wijzigings-, probleem- en gebruiks- en functionaliteitenbeheer. Elke functioneel beheerder heeft daarbij een eigen aandachtsgebied en projecten. Om ervoor te zorgen dat alle kennis binnen het team behouden blijft, stel je ook documentatie op in de vorm van bijvoorbeeld een werkinstructie. We richten ons op efficiency en klanttevredenheid, dus het is noodzakelijk dat je bekend bent met BiSL- en ITIL-practices. Gezien de ontwikkelingen in onze digitale werkomgeving, is kennis van en ervaring met functioneel beheer van SharePoint en MS-Teams een vereiste voor deze opdracht.

Profiel

Kennis en ervaring:

  • HBO werk- en denkniveau, met een afgeronde Business IT & Management gerelateerde opleiding;
  • Minimaal 5 jaren ervaring als Functioneel Beheerder in teamverband;
  • Spreken, lezen en schrijven in de Nederlandse en Engelse taal;
  • Ervaring met de BiSL- en ITIL-methodiek;
  • Minimaal 3 jaren ervaring als Functioneel Beheerder met SharePoint en MS-Teams;
  • Ervaring met testmethodieken (bij voorkeur TMAP) en requirements engineering (bij voorkeur IREB) is een pré;
  • Kennis van en ervaring met TOPdesk is een pré.

Competenties en vaardigheden:

De kandidaat:

  • Is aantoonbaar proactief en dienstverlenend ingesteld;
  • Bezit analytische en probleemoplossende vaardigheden;
  • Heeft goede mondelinge en schriftelijke communicatieve vaardigheden;
  • Is gericht op samenwerking.
Overige informatie
  • ZZP: Nee
  • Inhuurtermijn: t/m 31-08-2027
  • Uren: 36
  • Verlenging: In overleg
  • Start: z.s.m.
  • Einddatum: 31-08-2027
  • Standplaats: Utrecht, Graadt van Roggenweg 500 of hybride
  • Thuiswerken: In overleg
Attentie

Indien we verder gaan in de procedure wordt u gevraagd minimaal twee referenties op te geven, waarbij vergelijkbare opdrachten zijn uitgevoerd. De referentie checks zijn een noodzakelijk onderdeel van dit selectieproces.

Wie zijn wij?

ItaQ Interim Professionals is de meest vooruitstrevende organisatie in detachering van interimmanagers, adviseurs en ICT-professionals. Klanten noemen ons de Trusted Advisor, omdat we hen adviseren op basis van kennis van hun organisatie, werkwijze en processen. We zijn er trots op dat wij de juiste mensen kunnen bieden aan het topsegment van het bedrijfsleven en overheid. Onze toegevoegde waarde ligt in kennis van zaken en kennis van mensen. Wij denken in oplossingen en realiseren deze door de juiste professionals aan te bieden. Eenvoudig gezegd weten we hoe het moet en wie het kan. Doorgaans kunnen we de juiste kandidaat voorstellen binnen 48 uur.

Functie eisen
  • Kandidaat beschikt over minimaal HBO werk- en denkniveau.
  • Kandidaat heeft minimaal 5 jaar werkervaring als Functioneel Beheerder.
  • Kandidaat heeft minimaal 3 jaar werkervaring als Functioneel Beheerder van SharePoint en MS-Teams.
Functie wensen
  • Mate waarin de kandidaat kennis heeft van BiSL en ITIL.
  • Mate waarin de kandidaat ervaring heeft met testmethodieken en requirements engineering.
  • Mate waarin de kandidaat ervaring heeft met TOPdesk.
  • Mate waarin kandidaat beschikt over de gevraagde competenties en vaardigheden.
Overige Informatie
Opdracht Details
  • Klant: Ministerie van Volksgezondheid, Welzijn en Sport / aCBG
  • Type Aanvraag: Regulier
  • Startdatum: z.s.m.
  • Duur: t/m 31-08-2027
  • Uren: 36
  • ZZP: Ja
  • Deadline: -
Get your free, confidential resume review.
or drag and drop your file here.
Similar jobs

Similar jobs worth comparing

Functioneel beheerder (zzp - freelance)
Functioneel beheerder (zzp - freelance)

College ter Beoordeling van Geneesmiddelen • Utrecht

On-site
EUR 42,000 - 62,000
Functioneel Beheerder
Functioneel Beheerder

ItaQ Interim Professionals B.V. • Netherlands

Remote
EUR 65,000 - 85,000
Functioneel Beheerder • SharePoint MS Teams • Overheid Zorg
Functioneel Beheerder • SharePoint MS Teams • Overheid Zorg

Dceni • Utrecht

Hybrid
EUR 60,000 - 80,000
Payrolling
Ervaren Functioneel Beheerder
Ervaren Functioneel Beheerder

Linkedtalent • Utrecht

On-site
EUR 42,000 - 62,000
ICT Servicemanager
ICT Servicemanager

ItaQ Interim Professionals B.V. • Netherlands

Hybrid
Functioneel Beheerder
Functioneel Beheerder

IT-idiots® • Amsterdam

Hybrid
EUR 45,000 - 65,000
Projectleider DWR2.0
Projectleider DWR2.0

ItaQ Interim Professionals B.V. • Den Haag

Hybrid
EUR 67,000 - 89,000
Functioneel Beheerder
Functioneel Beheerder

YoungCapital NEXT • Den Haag

Hybrid
EUR 55,000 - 75,000
Marktconform salaris + IKB 16,37%
Hybride werken + thuiswerkvergoeding
Ruimschoots voldoende vakantiedagen
+3
Functioneel Beheerder Klantsystemen
Functioneel Beheerder Klantsystemen

Linkedtalent • Gelderland

Hybrid
EUR 131,000 - 186,000
Functioneel Beheerder
Functioneel Beheerder

JS Consultancy • Elst

On-site
Competitief salarispakket
Opleidingsmogelijkheden
Flexibele werktijden
+1