Scrum Master

All About Work

Rotterdam

On-site

EUR 65,000 - 90,000

Full time

9 hours ago
Be an early applicant

Get more replies from employers

Send a job-specific resume in minutes.

Benefits offered by this job

Snelle terugkoppeling
Pensioen via StiPP
Begeleiding All About Work

Job summary

All About Work zoekt een ervaren Scrum Master die twee DevOps-teams begeleidt bij het plannen, ontwikkelen en beheren van PortMaps. Je stimuleert samenwerking tussen development en operations en vergroot de voorspelbaarheid van uitvoering.

Je combineert coachend vermogen met praktische, resultaatgerichte aanpak en werkt gestructureerd aan continue verbetering.

Qualifications

  • Aantoonbare ervaring met het coachen van meerdere volwassen ontwikkelteams.
  • Minimaal 5 jaar ervaring als Scrum Master en/of Agile coach binnen een DevOps-omgeving.
  • Ervaring met platform- en/of applicatieontwikkeling.
  • Kennis van Agile, Scrum, DevOps en Lean-principes.
  • Sterke coachende en faciliterende vaardigheden.
  • Ervaring met stakeholdermanagement in een omgeving met interne en externe partijen.
  • Afgeronde HBO-opleiding of aantoonbaar HBO-niveau of hoger.
  • Goede beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift.

Responsibilities

  • Je versterkt de agile volwassenheid van het DevOps-team op basis van agile principes en continu verbeteren.
  • Je faciliteert Scrum-events en zorgt dat deze maximaal bijdragen aan teamontwikkeling en resultaat.
  • Je ondersteunt de twee Product Owners en teams bij het creëren van focus, transparantie en voorspelbaarheid.
  • Je signaleert verbetermogelijkheden en begeleidt veranderinitiatieven binnen het team.
  • Je introduceert en begeleidt Planning Poker of vergelijkbare schattingsmethodieken.
  • Je verbetert de kwaliteit en consistentie van User Story-inschattingen.
  • Je helpt bij het opbouwen van een stabiele en betrouwbare sprint velocity.
  • Je ondersteunt het team bij het maken van realistische sprint commitments.
  • Je vergroot de voorspelbaarheid van sprintresultaten en leveringen.
  • Je coacht individuele teamleden in eigenaarschap, samenwerking en zelforganisatie.
  • Je stimuleert dat werkzaamheden eerder binnen de sprint worden afgerond.
  • Je bevordert een cultuur waarin teamleden elkaar aanspreken en ondersteunen.
  • Je helpt bij het ontwikkelen van DevOps-competenties binnen het team.
  • Je faciliteert effectieve retrospectives met concrete en meetbare verbeteracties.
  • Je zorgt dat voor verbeteracties duidelijke eigenaren worden benoemd en monitort actief de voortgang.
  • Je vergroot het vertrouwen binnen het team dat verbeterpunten daadwerkelijk worden opgepakt en gerealiseerd.
  • Je bevordert de samenwerking tussen ontwikkel- en beheeractiviteiten.
  • Je stimuleert gezamenlijke verantwoordelijkheid voor platform, applicaties, beheer en dienstverlening.
  • Je identificeert en helpt bij het oplossen van organisatorische, procesmatige en teamoverstijgende belemmeringen.
  • Je draagt bij aan een geïntegreerde DevOps-werkwijze in samenwerking met interne en externe partijen.

Skills

Coaching teams
Agile coaching
Facilitation
Communicatie

Education

HBO-opleiding

Job description

Over de functie

Je gaat aan de slag als Scrum Master binnen een omgeving waar digitale port- en geo-oplossingen centraal staan in het plannen, beheren en ontwikkelen van de haven. Je begeleidt twee teams die samen verantwoordelijk zijn voor de ontwikkeling, het beheer en de doorontwikkeling van PortMaps. Daarbij help je de samenwerking tussen development en operations verder te professionaliseren en vergroot je de voorspelbaarheid van de uitvoering. Je brengt structuur, stimuleert eigenaarschap en zorgt dat continue verbetering leidt tot concrete en meetbare resultaten.

ipr SRQ158866

Wat ga je doen
  • Je versterkt de agile volwassenheid van het DevOps-team op basis van agile principes en continu verbeteren.
  • Je faciliteert Scrum-events en zorgt dat deze maximaal bijdragen aan teamontwikkeling en resultaat.
  • Je ondersteunt de twee Product Owners en teams bij het creëren van focus, transparantie en voorspelbaarheid.
  • Je signaleert verbetermogelijkheden en begeleidt veranderinitiatieven binnen het team.
  • Je introduceert en begeleidt Planning Poker of vergelijkbare schattingsmethodieken.
  • Je verbetert de kwaliteit en consistentie van User Story-inschattingen.
  • Je helpt bij het opbouwen van een stabiele en betrouwbare sprint velocity.
  • Je ondersteunt het team bij het maken van realistische sprint commitments.
  • Je vergroot de voorspelbaarheid van sprintresultaten en leveringen.
  • Je coacht individuele teamleden in eigenaarschap, samenwerking en zelforganisatie.
  • Je stimuleert dat werkzaamheden eerder binnen de sprint worden afgerond.
  • Je bevordert een cultuur waarin teamleden elkaar aanspreken en ondersteunen.
  • Je helpt bij het ontwikkelen van DevOps-competenties binnen het team.
  • Je faciliteert effectieve retrospectives met concrete en meetbare verbeteracties.
  • Je zorgt dat voor verbeteracties duidelijke eigenaren worden benoemd en monitort actief de voortgang.
  • Je vergroot het vertrouwen binnen het team dat verbeterpunten daadwerkelijk worden opgepakt en gerealiseerd.
  • Je bevordert de samenwerking tussen ontwikkel- en beheeractiviteiten.
  • Je stimuleert gezamenlijke verantwoordelijkheid voor platform, applicaties, beheer en dienstverlening.
  • Je identificeert en helpt bij het oplossen van organisatorische, procesmatige en teamoverstijgende belemmeringen.
  • Je draagt bij aan een geïntegreerde DevOps-werkwijze in samenwerking met interne en externe partijen.
Over jou
  • Je bent een ervaren Scrum Master die meerdere volwassen ontwikkelteams kan begeleiden.
  • Je combineert coachend vermogen met een praktische en resultaatgerichte aanpak.
  • Je werkt gestructureerd en overzichtelijk, zodat anderen zich kunnen richten op de taken die voor hen belangrijk zijn.
  • Je werkt zelfstandig én graag samen met anderen, bouwt makkelijk relaties op en onderhoudt deze goed.
  • Je neemt initiatief in de samenwerking en bent een echte zelfstarter.
  • Je hebt oog voor detail en bewaart tegelijkertijd het overzicht en het grotere plaatje.
  • Je communiceert helder naar verschillende doelgroepen, mondeling en schriftelijk, in het Nederlands.
  • Je bent beschikbaar om op dinsdagen en donderdagen op kantoor te werken in verband met teamdagen.
Eisen
  • Je hebt aantoonbare ervaring met het coachen van meerdere volwassen ontwikkelteams.
  • Je hebt minimaal 5 jaar aantoonbare ervaring als Scrum Master en/of Agile coach binnen een DevOps-omgeving.
  • Je hebt ervaring met platform- en/of applicatieontwikkeling.
  • Je hebt kennis van Agile, Scrum, DevOps en Lean-principes.
  • Je beschikt over sterke coachende en faciliterende vaardigheden.
  • Je hebt ervaring met stakeholdermanagement in een omgeving met interne en externe partijen.
  • Je beschikt over een afgeronde hbo-opleiding of aantoonbaar hbo werk- en denkniveau of hoger.
  • Je beheerst de Nederlandse taal goed in woord en geschrift.
Wensen
  • Je hebt ervaring met GIS en kennis van GIS-ontwikkeling.
  • Je hebt ervaring binnen infrastructuur-, assetmanagement- of data-gedreven organisaties.
  • Je beschikt over een Scrum Master-certificering, zoals PSM, CSM of vergelijkbaar.
  • Je bent beschikbaar voor een digitaal kennismakingsgesprek op donderdag 3 september tussen 13:00 en 16:00 of vrijdag 4 september tussen 09:00 en 12:00.
Competenties
  • Je bent proactief en resultaatgericht en kijkt op basis van roadmaps vooruit naar de stappen die nodig zijn om doelen te realiseren.
  • Je werkt gestructureerd en overzichtelijk.
  • Je bent zelfstandig én een teamplayer.
  • Je bent detailgericht en behoudt het overzicht.
  • Je bent communicatief sterk.

ipr SRQ158866

Wat bieden wij vanuit All About Work
  • Je sollicitatie wordt binnen 24 uur verwerkt en je krijgt een snelle terugkoppeling.
  • Je bouwt pensioen op via StiPP.
  • Goede begeleiding vanuit All About Work.
Get your free, confidential resume review.
or drag and drop your file here.
Similar jobs

Similar jobs worth comparing

Senior scrum master
Senior scrum master

All About Work • Amsterdam

On-site
EUR 70,000 - 95,000
Snelle terugkoppeling
Pensioen via Stipp
Geen relatie- of concurrentiebeding
+1
Scrum master
Scrum master

Woonstad Rotterdam • Rotterdam

Hybrid
Eindejaarsuitkering van 4%
Opleidingsbudget tot € 4.500,00
Reiskostenvergoeding
Senior Scrum Master DevOps – Rotterdam
Senior Scrum Master DevOps – Rotterdam

Talent123 • Rotterdam

On-site
EUR 42,000 - 64,000
Scrum Master 36u/w
Scrum Master 36u/w

DC Engineers B.V. • Den Haag

On-site
EUR 60,000 - 85,000
Scrum Master
Scrum Master

Spijker Recruitment • Den Haag

Hybrid
EUR 52,000 - 61,000
Leaseauto-regeling
Bonusregeling
Persoonlijk opleidingsbudget
+3
Scrummaster
Scrummaster

DSW Zorgverzekeraar • Schiedam

On-site
EUR 40,000 - 69,000
dertiende maand
bijkopen vakantiedagen
sabattical regeling
+4
Scrum Master | Public Consulting (Native Dutch speaker)
Scrum Master | Public Consulting (Native Dutch speaker)

Devoteam • Amsterdam

On-site
EUR 55,000 - 75,000
36-urige werkweek
Veel ontwikkelmogelijkheden
Duidelijk carrièreperspectief
+5
Scrum Master
Scrum Master

YoungCapital NEXT • Amsterdam-Duivendrecht

Hybrid
Flexibele werkweek
Jaarlijks studiebudget van €3.500
NS-Business Card of elektrische auto van de zaak
+3
Scrum Master
Scrum Master

Nationaal Cyber Security Centrum (NCSC-NL) • Den Haag

Hybrid
EUR 60,000 - 80,000
Scrum Master
Scrum Master

YoungCapital NEXT • Steenwijkerland

On-site
EUR 52,000 - 68,000