Privacy Officer

All About Work

Beugen

On-site

EUR 60,000 - 80,000

Full time

7 days ago
Be an early applicant

Get a reply from this employer

Your resume and cover letter, tailored to exactly what they’re hiring for.

Get past ATS filters

Benefits offered by this job

Snelle terugkoppeling binnen 24 uur
Pensioen via Stipp vanaf dag 1
Geen relatie-/concurrentiebeding
CAO van opdrachtgever van toepassing

Job summary

All About Work zoekt een ervaren Privacy Officer voor een overheidsorganisatie in Noord-Brabant. Je draagt bij aan versterking van privacy compliance, adviseert over de AVG, voert DPIA’s uit en ondersteunt bij naleving van wet- en regelgeving.

Je vertaalt complexe privacyvraagstukken naar praktische oplossingen, beheert verwerkingsactiviteiten en werkt nauw samen met FG, CISO en securityteam. Je bent minimaal 2 dagen per week op kantoor en beschikbaar op vrijdag (bij voorkeur ook donderdag).

Qualifications

  • Minimaal 2 jaar aantoonbare werkervaring als Privacy Officer of vergelijkbare functie.
  • Afgeronde HBO- of WO-opleiding, bij voorkeur in de richting van Rechten, Bestuurskunde, Informatiemanagement of vergelijkbaar.
  • Uitgebreide kennis van de AVG en privacywetgeving.
  • Ervaring met DPIA’s en het adviseren over privacyvraagstukken.
  • Beschikbaarheid: minimaal 2 dagen op kantoor, vrijdag en bij voorkeur ook donderdag.
  • Certificeringen zoals CIPP/E of CIPM zijn een pre.

Responsibilities

  • Adviseer management en projectteams over privacyvragen en AVG-toepassing.
  • Voer DPIA’s uit en begeleid deze.
  • Signaleer, analyseer en beoordeel privacyrisico’s en adviseer passende beheersmaatregelen.
  • Coördineer en handel verzoeken van betrokkenen af (inzage, correctie, verwijdering).
  • Registreer, beoordeel en handel datalekken af.
  • Beheer en houd het register van verwerkingsactiviteiten actueel.
  • Draag bij aan ontwikkeling, implementatie en borging van privacybeleid, procedures en richtlijnen.
  • Toetst projecten op privacy by design en privacy by default.
  • Vergroot privacybewustzijn via presentaties en trainingen.
  • Werk samen met FG, CISO en securityteam.

Skills

Privacy officer
AVG-kennis
Risicobeoordeling
DPIA uitvoering
Adviesvaardigheid
Analytisch denken
Communicatieve vaardigheden

Education

HBO/WO in Rechten of Informatiemanagement

Tools

TrustBound

Job description

Over de functie

T239226

Je gaat aan de slag als Privacy Officer binnen een overheidsorganisatie waar je bijdraagt aan het verder versterken van privacy compliance. Je ondersteunt de lijnorganisatie bij het zorgvuldig, transparant en rechtmatig verwerken van persoonsgegevens en draagt bij aan de verdere professionalisering van Governance, Risk & Compliance op het gebied van privacy. Je adviseert over privacyvraagstukken, voert risicoanalyses uit, begeleidt DPIA’s en ondersteunt de organisatie bij het aantoonbaar voldoen aan de AVG en overige relevante wet- en regelgeving. Daarbij vertaal je complexe privacyvraagstukken naar praktische, werkbare oplossingen voor de organisatie. Je maakt onderdeel uit van het subteam Security binnen Team Informatisering en werkt nauw samen met andere Privacy Officers, Information Security Officers (ISO/TISO), de CISO en de Functionaris Gegevensbescherming (FG).

Wat ga je doen
  • Je adviseert management, projectteams en medewerkers over privacyvraagstukken en de toepassing van de AVG.
  • Je voert Data Protection Impact Assessments (DPIA’s) uit en begeleidt deze.
  • Je signaleert, analyseert en beoordeelt privacyrisico’s en adviseert over passende beheersmaatregelen.
  • Je coördineert en handelt verzoeken van betrokkenen af, waaronder inzage-, correctie- en verwijderverzoeken.
  • Je registreert, beoordeelt en handelt datalekken af.
  • Je beheert en houdt het register van verwerkingsactiviteiten actueel.
  • Je draagt bij aan de ontwikkeling, implementatie en borging van privacybeleid, procedures en richtlijnen.
  • Je toetst nieuwe projecten, systemen en processen op privacy by design en privacy by default.
  • Je vergroot privacybewustzijn binnen de organisatie door middel van presentaties, workshops en trainingen.
  • Je vertegenwoordigt de organisatie binnen regionale privacynetwerken en samenwerkingsverbanden.
  • Je werkt samen met de Functionaris Gegevensbescherming, CISO en het securityteam bij privacy- en compliancevraagstukken.
Over jou
  • Je bent een ervaren Privacy Officer die een bijdrage levert aan het verder versterken van privacy compliance binnen de organisatie.
  • Je ondersteunt de lijnorganisatie bij het zorgvuldig, transparant en rechtmatig verwerken van persoonsgegevens.
  • Je draagt bij aan de verdere professionalisering van Governance, Risk & Compliance op het gebied van privacy.
  • Je weet complexe privacyvraagstukken te vertalen naar praktische, werkbare oplossingen voor de organisatie.
  • Je bent in ieder geval 2 dagen op kantoor aanwezig.
  • Je bent beschikbaar op de vrijdag en bij voorkeur ook op donderdag.
Eisen
  • Vloeiende beheersing van de Nederlandse taal op C1-niveau.
  • Je hebt een afgeronde hbo- of wo-opleiding, bij voorkeur in de richting van Rechten, Bestuurskunde, Informatiemanagement of vergelijkbaar.
  • Je hebt minimaal 2 jaar aantoonbare werkervaring als Privacy Officer of vergelijkbare functie binnen een overheids- of semioverheidsorganisatie.
  • Je hebt aantoonbare kennis van de Algemene Verordening Gegevensbescherming (AVG) en gegevensbescherming.
  • Je hebt ervaring met het uitvoeren van DPIA’s en het adviseren over privacyvraagstukken.
  • Je hebt ervaring met het behandelen van datalekken en verzoeken van betrokkenen.
  • Je bent in ieder geval 2 dagen op kantoor aanwezig.
  • Je bent beschikbaar op de vrijdag en bij voorkeur ook op donderdag.
Wensen
  • Je hebt certificeringen zoals CIPP/E, CIPM of vergelijkbaar.
  • Je hebt kennis van ISO 27001, ISO 27002, BIO, NIS2-richtlijn, AI Act en/of Data Act.
  • Je hebt ervaring met GRC-systemen, bijvoorbeeld TrustBound.
  • Je hebt ervaring binnen gemeentelijke organisaties.
  • Je hebt aantoonbare ervaring met bewustwordings- en trainingsactiviteiten op het gebied van privacy.
Competenties
  • Je beschikt over analytisch vermogen.
  • Je beschikt over organisatiesensitiviteit.
  • Je beschikt over adviesvaardigheid.
  • Je bent samenwerkingsgericht.
  • Je beschikt over oordeelsvorming.
  • Je bent resultaatgericht.
  • Je toont eigenaarschap.
  • Je werkt nauwkeurig.
  • Je beschikt over communicatieve vaardigheden.
  • Je hebt een proactieve houding.

Voordelen voor detacheerders (uitzendovereenkomst) om via All About Work te werken

  • Je sollicitatie wordt binnen 24 uur verwerkt en je krijgt een snelle terugkoppeling.
  • All About Work hanteert geen relatie- of concurrentiebeding.
  • Vanaf dag 1 opbouw pensioen via Stipp
  • Keuze loon uitbetaling per week of per vier weken.
  • CAO van de opdrachtgever is van toepassing.

T239226

Wat bieden wij vanuit All About Work
  • Je sollicitatie wordt binnen 24 uur verwerkt en je krijgt een snelle terugkoppeling.
  • Je bouwt pensioen op via StiPP.
  • Goede begeleiding vanuit All About Work.
Get your free, confidential resume review.

or drag and drop your file here.

Similar jobs

Similar jobs worth comparing

Privacy Officer
Privacy Officer

All About Work • Bergen

On-site
EUR 60,000 - 90,000
Snelle terugkoppeling bij sollicitatie
Pensioen via Stipp
Loonengagement per week of per vierweк
Privacy officer
Privacy officer

All About Work • Bussum

On-site
EUR 65,000 - 90,000
Pensioen via StiPP
Snelle sollicitatieafhandeling
Geen relatie- of concurrentiebeding
Juridisch adviseur privacyrecht
Juridisch adviseur privacyrecht

All About Work • Amsterdam

On-site
EUR 65,000 - 95,000
Snelle sollicitatieafhandeling
Geen relatie- of concurrentiebeding
Pensioen via StiPP
+2
GEB-Coördinator HRM Concern
GEB-Coördinator HRM Concern

All About Work • Amsterdam

On-site
EUR 60,000 - 90,000
Pensioen via StiPP vanaf dag 1
CAO van de opdrachtgever
Snelle terugkoppeling
Informatiemanager domein Samenleving
Informatiemanager domein Samenleving

All About Work • Zoetermeer

On-site
EUR 70,000 - 90,000
Snelle terugkoppeling
Pensioenvia StiPP
CAO van opdrachtgever
Teamondersteuner
Teamondersteuner

All About Work • Tilburg

On-site
EUR 22,000 - 28,000
Snelle terugkoppeling
Geen relatie- of concurrentiebeding
Pensioen via StiPP
+2
Vergunningverlener (casemanager) Omgevingswet
Vergunningverlener (casemanager) Omgevingswet

All About Work • Raamsdonksveer

On-site
EUR 52,000 - 70,000
Snelle terugkoppeling binnen 24 uur
Pensioen via StiPP
Geen relatie- of concurrentiebeding
+2
Directeur Uitvoering
Directeur Uitvoering

All About Work • Tiel

On-site
EUR 90,000 - 130,000
Pensioen via StiPP
Loonuitbetaling per week of per vier W
CAO van de opdrachtgever
Ervaren bestuurssecretaresse
Ervaren bestuurssecretaresse

All About Work • Panningen

On-site
EUR 26,000 - 36,000
Pensioen via StiPP
Uitbetaling loon per week of per vier周
CAO van de opdrachtgever is van toepas
Medewerker Bezwarencommissie
Medewerker Bezwarencommissie

All About Work • Naaldwijk

On-site
EUR 26,000 - 39,000
Snelle terugkoppeling sollicitatie
Pensioen via StiPP
Geen relatie- of concurrentiebeding
+2