Junior Business Development Manager

De Nieuwe Zaak

Zwolle

Hybrid

EUR 30,000 - 36,000

Full time

14 days+

Get a reply from this employer

Your resume and cover letter, tailored to exactly what they’re hiring for.

Get past ATS filters

Benefits offered by this job

NS Business Card
Reiskostenvergoeding
25 vakantiedagen + 3 bijkopen

Job summary

De Nieuwe Zaak zoekt een New Business collega die dagelijks nieuwe prospects benadert via telefoon, e-mail, LinkedIn en events. Je kwalificeert leads, plant afspraken en bouwt zelfstandig aan je pipeline in HubSpot, terwijl je samenwerkt met marketing en sales aan slimme outbound campagnes.

Je leert wekelijks en werkt regelmatig in Zwolle (DNZ) en/of Rotterdam (100procent). Een startersrol met groeimogelijkheden biedt ruimte om door te groeien naar een Business Development Manager en senior

Qualifications

  • 0–2 jaar werkervaring in sales of een eerste sales-baan.
  • Affiniteit met e-commerce en digital marketing.
  • Gedreven, leergierig en resultaatgericht.

Responsibilities

  • Je bent het eerste contact met prospects en opent deuren.
  • Qualificeert leads en plant afspraken in voor BDMs.
  • Buildt en onderhoudt de pipeline in HubSpot.
  • Werk samen met marketing en sales aan outbound campagnes.
  • Verwerkt data en leert wekelijks bij.

Skills

Prospecting via telefoon
Email outreach
LinkedIn outreach
Events attendance
Pipeline-building

Education

Geen specifieke diploma-eisen

Tools

HubSpot

Job description

DNZ & 100procent - onderdeel van United Playgrounds

Iedere grote klant begint met één gesprek. En dat gesprek begint bij jou.

United Playgrounds groeit hard. Daarom zoeken we een New Business collega die nieuwe deuren opent voor De Nieuwe Zaak (e-commerce & digital) en 100procent (CRM & marketing automation).

Wat ga je doen?

Jij bent het allereerste contact dat een prospect met ons heeft. Je opent deuren waar anderen niet eens kloppen, en je zorgt dat onze BDM met een volle agenda aan tafel komt. Concreet betekent dat:

  • Je benadert dagelijks nieuwe prospects via telefoon, e-mail, LinkedIn en events.

  • Je kwalificeert leads en plant afspraken in voor onze Business Development Managers.

  • Je bouwt aan je eigen pipeline in HubSpot.

  • Je werkt samen met marketing en sales aan slimme outbound campagnes en je durft daarin je eigen weg te zoeken

  • Je leert iedere week hoe je commercieel steeds beter wordt.

  • Je bent regelmatig aanwezig in Zwolle (DNZ) en/of Rotterdam (100procent) en werkt nauw samen met beide teams.


Wie ben jij?

Je bent het type dat een 'nee' ziet als het begin van een gesprek. Dat aan het einde van de week zijn scorebord opmaakt. Dat energie krijgt van iemand binnenhalen die nog nooit van ons gehoord had.

Herkenbaar? Dan past dit bij jou:

  • 0 tot 2 jaar werkervaring; dit mag je eerste of tweede sales-baan zijn.

  • Drive, lef en doorzettingsvermogen wegen bij ons sterk door

  • Je vindt het leuk om mensen te benaderen die je nog niet kent.

  • Affiniteit met e-commerce, digital marketing, data en technologie, (en hoe je merken echt laat groeien) of de honger om je daarin te verdiepen.

  • Gestructureerd genoeg om je eigen activiteiten en opvolging strak te houden.

  • Zelfstandig, ondernemend en onvermoeibaar resultaatgericht.

  • Je krijgt energie van het binnenhalen van nieuwe kansen.

  • Je bent leergierig, wil ervaring opdoen in het commerciële speelveld en laat je niet zomaar uit het veld slaan

Wat bieden wij?

Wij snappen dat een goede start meer is dan een baan. Bij ons krijg je de ruimte, de tools én de begeleiding om je carrière in sales op gang te brengen.

  • Een echte startersrol waarin je het vak van de grond af leert, met een BDM en Account Directors die je meenemen.

  • Een helder groeipad richting Business Development Manager en senior commerciële rollen binnen de groep.

  • Marktconform startsalaris vanaf 3000.-, afhankelijk van ervaring.

  • Directe samenwerking met strategen, tech-specialisten en performance teams die net zo hard willen als jij.

  • Ruimte om je eigen aanpak te bouwen en te optimaliseren op basis van wat werkt.

  • 25 vakantiedagen (+ 3 bijkopen zonder overleg).

  • NS Business Card of reiskostenvergoeding.

  • Goede pensioenregeling.

  • Werkplekken in Zwolle, Rotterdam of Tilburg.

  • Gezamenlijke lunch, vrijdagmiddagborrels, en heel wat (groeps) events!

We werken hard. We schakelen snel. We vieren successen. En wanneer jij die eerste afspraak boekt, voel je dat hier direct.

Over De Nieuwe Zaak | United Playgrounds

DNZ is specialist in e-commerce en digital growth. Met ruim 60 collega's bouwen we dagelijks aan innovatieve digitale projecten die de belangrijkste inkomstenbron van onze klanten vormen. We werken in multidisciplinaire teams en denken altijd aan de volgende stap, voor klanten én voor jou.

Over 100procent | United Playgrounds

100procent is specialist in CRM en marketing automation. We helpen organisaties klantdata slim in te zetten voor duurzame klantrelaties en maximale klantwaarde. Strategie, technologie en executie komen hier samen.

Over United Playgrounds

United Playgrounds is een digitale bureaugroep met ambitieuze merken zoals DNZ, livewall, 100procent, Globrands, Verve en Fitzroy. Samen brengen we ideeën van concept tot uitvoering en bouwen we merken die willen winnen.

Get your free, confidential resume review.

or drag and drop your file here.

Similar jobs

Similar jobs worth comparing

Junior Business Development Manager
Junior Business Development Manager

De Nieuwe Zaak • Tilburg

On-site
EUR 30,466 - 36,493
25 vakantiedagen (+3 bijkopen)
NS Business Card of reiskostenvergoed
Goede pensioenregeling
+1
Junior Business Development Manager
Junior Business Development Manager

De Nieuwe Zaak • Rotterdam

On-site
EUR 30,466 - 36,493
NS Business Card
Travel allowance
25 vacation days
[Vacatures] De Nieuwe Zaak (DNZ) zoekt een Business Development Manager
[Vacatures] De Nieuwe Zaak (DNZ) zoekt een Business Development Manager

Marketing Report (een B2B nieuwsplatform voor marketeers) • Zwolle

On-site
EUR 56,000 - 89,000
27 vakantiedagen
NS Business Card
Reiskostenvergoeding
+2
[Vacatures] De Nieuwe Zaak (DNZ) zoekt een Marketing Lead
[Vacatures] De Nieuwe Zaak (DNZ) zoekt een Marketing Lead

Marketing Report (een B2B nieuwsplatform voor marketeers) • Zwolle

On-site
EUR 85,000 - 115,000
Lunchvoorziening
27 vakantiedagen
Aansluitend pensioenregeling
+4
[Vacatures] De Nieuwe Zaak (DNZ) zoekt een Web Analist
[Vacatures] De Nieuwe Zaak (DNZ) zoekt een Web Analist

Marketing Report (een B2B nieuwsplatform voor marketeers) • Zwolle

On-site
EUR 34,000 - 55,000
Salaris 3.060–4.900 bruto per maand (o
[Vacatures] De Nieuwe Zaak (DNZ) zoekt een CRO Consultant
[Vacatures] De Nieuwe Zaak (DNZ) zoekt een CRO Consultant

Marketing Report (een B2B nieuwsplatform voor marketeers) • Zwolle

On-site
EUR 33,000 - 50,000
27 vakantiedagen
Lunch van de zaak
Opleidingsbudget
+1
[Vacatures] De Nieuwe Zaak (DNZ) zoekt een Hubspot Specialist
[Vacatures] De Nieuwe Zaak (DNZ) zoekt een Hubspot Specialist

Marketing Report (een B2B nieuwsplatform voor marketeers) • Zwolle

On-site
EUR 33,000 - 52,000
Maandsalaris 3.000–4.700 € bruto (40u)
Werkplek Zwolle dichtbij station
25 vakantiedagen?
+3
Data Engineer
Data Engineer

De Nieuwe Zaak | United Playgrounds • Zwolle

On-site
EUR 33,480 - 50,220
Een inspirerende werkplek
Opleiding en training
27 vakantiedagen
+2
[Vacatures] De Nieuwe Zaak (DNZ) zoekt een Digital Analytics Consultant
[Vacatures] De Nieuwe Zaak (DNZ) zoekt een Digital Analytics Consultant

Marketing Report (een B2B nieuwsplatform voor marketeers) • Zwolle

On-site
EUR 34,000 - 55,000
Reiskostenvergoeding
27 vakantiedagen
DNZ Academy
+2
[Vacatures] De Nieuwe Zaak (DNZ) zoekt een Data Engineer
[Vacatures] De Nieuwe Zaak (DNZ) zoekt een Data Engineer

Marketing Report (een B2B nieuwsplatform voor marketeers) • 's-Hertogenbosch

On-site
EUR 33,000 - 50,000
Salaris marktconform 3.000–4.500 EUR/m
Hybride werken mogelijk
Lunch van de zaak
+2