Java Camunda Specialist

All About Work

Amsterdam

On-site

EUR 60,000 - 90,000

Full time

11 days ago

Get more replies from employers

Send a job-specific resume in minutes.

Benefits offered by this job

Pensioen via StiPP
Snelle terugkoppeling
Geen relatie- of concurrentiebeding

Job summary

All About Work zoekt een Java Camunda Specialist voor een moderniseringstraject bij Erfpacht & Uitgifte. Je ontwerpt, ontwikkelt en implementeert bedrijfsprocessen met Camunda BPMN en DMN en werkt met Agile teams in een complexe gemeentelijke omgeving.

Je deelt kennis, begeleidt collega’s en levert kwalitatieve wijzigingen met aandacht voor stabiliteit, veiligheid en schaalbaarheid van de applicaties.

Qualifications

  • Minimaal HBO werk- en denkniveau.
  • Kennis van Java (8-21) en Camunda BPMN/DMN.
  • Min. 3 jaar ervaring als Software Engineer in de afgelopen 5 jaar.
  • Ervaring met Azure Function Apps/WebApps en Azure cloud.
  • Kennis van message brokers zoals MServiceBus en RabbitMQ.

Responsibilities

  • Ontwerp en implementeer bedrijfsprocessen met Camunda BPMN en DMN.
  • Integreer Java-toepassingen met Camunda.
  • Onderhoud en optimaliseer bestaande applicaties.
  • Train en begeleid teamleden in Camunda BPMN en DMN.
  • Werk samen met cross-functionele teams om projectdoelen te behalen.
  • Houd technische documentatie bij en pas best practices toe.

Job description

Over de functie

ml T226763

Je gaat aan de slag als Java Camunda Specialist binnen een ambitieus moderniseringstraject van het informatielandschap van Erfpacht & Uitgifte. In deze rol ontwerp, ontwikkel en implementeer je bedrijfsprocessen met Camunda BPMN en DMN en lever je een directe bijdrage aan een stabiel, veilig en flexibel applicatielandschap. Je werkt samen met Agile teams en specialisten binnen een complexe gemeentelijke omgeving. Daarnaast speel je een belangrijke rol in het delen van je kennis en het begeleiden van collega’s. Zo combineer je technische diepgang met samenwerking en kwaliteitsverbetering.

Wat ga je doen
  • Je ontwerpt en implementeert bedrijfsprocessen met Camunda BPMN en DMN.
  • Je integreert Java-toepassingen met Camunda.
  • Je onderhoudt en optimaliseert bestaande applicaties.
  • Je traint en begeleidt teamleden in het gebruik van Camunda BPMN en DMN.
  • Je werkt samen met cross-functionele teams om projectdoelen te behalen.
  • Je houdt technische documentatie bij en past best practices toe.
Over jou
  • Je beschikt minimaal over hbo werk- en denkniveau.
  • Je voelt je thuis in een Agile werkomgeving met meerdere teams en stakeholders.
  • Je combineert specialistische technische kennis met het vermogen om collega’s mee te nemen in nieuwe werkwijzen en technieken.
  • Je werkt zorgvuldig en hebt oog voor kwaliteit, beheerbaarheid en optimalisatie van applicaties en processen.
Eisen
  • Je beschikt minimaal over hbo werk- en denkniveau.
  • Je hebt kennis van Java, versies 8-21, en message brokers zoals MServiceBus en RabbitMQ.
  • Je hebt minimaal 3 jaar ervaring als Software Engineer opgedaan in de afgelopen 5 jaar.
  • Je hebt minimaal 3 jaar uitgebreide ervaring met Camunda BPMN en DMN opgedaan in de afgelopen 5 jaar.
  • Je hebt minimaal 3 jaar ervaring met Azure Function Apps en WebApps.
  • Je hebt minimaal 3 jaar ervaring met cloud platforms, specifiek Azure cloud.
Wensen
  • Je hebt ervaring met Camunda Cockpit voor monitoring en beheer van workflows.
  • Je hebt kennis van scripting binnen Camunda, zoals Groovy.

Voordelen voor detacheerders (uitzendovereenkomst) om via All About Work te werken

  • Je sollicitatie wordt binnen 24 uur verwerkt en je krijgt een snelle terugkoppeling.
  • All About Work hanteert geen relatie- of concurrentiebeding.
  • Vanaf dag 1 opbouw pensioen via Stipp
  • Keuze loon uitbetaling per week of per vier weken.
  • CAO van de opdrachtgever is van toepassing.

ml T226763

Wat bieden wij vanuit All About Work
  • Je sollicitatie wordt binnen 24 uur verwerkt en je krijgt een snelle terugkoppeling.
  • Je bouwt pensioen op via StiPP.
  • Goede begeleiding vanuit All About Work.
Get your free, confidential resume review.
or drag and drop your file here.
Similar jobs

Similar jobs worth comparing

Java Camunda specialist met BPMN en DMN kennis 36u/w
Java Camunda specialist met BPMN en DMN kennis 36u/w

DC Engineers B.V. • Amsterdam

On-site
EUR 70,000 - 110,000
Java Camunda Specialist — BPMN/DMN Expert
Java Camunda Specialist — BPMN/DMN Expert

All About Work • Amsterdam

On-site
EUR 60,000 - 90,000
Pensioen via StiPP
Snelle terugkoppeling
Geen relatie- of concurrentiebeding
Java Camunda Specialist (BPMN & DMN) - Gemeente Amsterdam
Java Camunda Specialist (BPMN & DMN) - Gemeente Amsterdam

Incipias B.V. • Amsterdam

Hybrid
EUR 47,000 - 67,000
Individueel Keuzebudget (IKB) 17,05%
Data Modelleur Informatiestromen
Data Modelleur Informatiestromen

All About Work • Rotterdam

On-site
EUR 77,000 - 120,000
Snelle terugkoppeling
Pensioen via StiPP
Uitbetaling per week of per vier weken
+2
Engineer Elektrotechniek & Procesautomatisering
Engineer Elektrotechniek & Procesautomatisering

All About Work • Houten

On-site
EUR 24,000 - 52,000
Snelle terugkoppeling
Pensioen via StiPP
Geen relatie- of concurrentiebeding
+1
Java Backend Developer
Java Backend Developer

All About Work • Hoofddorp

On-site
EUR 70,000 - 110,000
Pensioen via StiPP
Snelle terugkoppeling
Geen relatie- of concurrentiebeding
Senior Mendix Advanced Developer
Senior Mendix Advanced Developer

All About Work • Apeldoorn

On-site
EUR 70,000 - 95,000
Pensioen via StiPP
Loonuitbetaling per week of per vierze
CAO van opdrachtgever van toepassing
Casemanager Omgevingsvergunningen
Casemanager Omgevingsvergunningen

All About Work • Amersfoort

On-site
EUR 52,000 - 70,000
Snelle sollicitatieafhandeling
Pensioen via StiPP
CAO van opdrachtgever
Selling consultant
Selling consultant

All About Work • Utrecht, Hoofddorp

Hybrid
EUR 80,000 - 110,000
Snelle uitbetaling binnen 16 dagen
Geen relatie- of concurrentiebeding
Pensioen via Stipp
+2
Backoffice Medewerker Werving & Selectie
Backoffice Medewerker Werving & Selectie

All About Work • Oss

On-site
EUR 32,000 - 46,000
Snelle sollicitatieafhandeling
Pensioen via StiPP
Goede begeleiding vanuit All About Run