Logopedist (voltijds) - Senses Praktijkhuis Boom

Senses Praktijkhuis Boom

Boom

On-site

EUR 22,000 - 38,000

Full time

12 days ago

Get a reply from this employer

Your resume and cover letter, tailored to exactly what they’re hiring for.

Get past ATS filters

Job summary

Senses Praktijkhuis Boom zoekt een logopedist (voltijds) die zelfstandig kan werken en zich wil verbinden aan een multidisciplinair team in Boom. Je werkt op zelfstandige basis en kunt eventueel meerdere locaties combineren.

De praktijk is gevestigd in Boom en heeft ook locaties in Mortsel en Lier. Je werkt in een vriendelijk team met artsen, psychologen en therapeuten, en krijgt ruimte om je praktijk uit te bouwen binnen een inspirerende groepspraktijk.

Qualifications

  • Je werkt op zelfstandige basis in hoofd- of bijberoep
  • Je bent sociaal en communicatief ingesteld
  • Je houdt van zelfstandig werken en initiatief nemen
  • Zelfstandige activiteit (hoofd-of bijberoep)
  • Aantal dagen/dagdelen onderling overeen te komen, met een minimum van één volledige dag of drie dagdelen
  • Eigen beheer van agenda
  • Aangename werksfeer en werkomgeving
  • De praktijk heeft een centrale ligging in Boom. Het pand is volledig vernieuwd en beschikt over vier wachtruimtes, een vergaderzaal/gemeenschappelijke ruimte, keuken en tuin
  • Combineren van meerdere locaties Lier - Mortsel - Boom is mogelijk.

Job description

Logopedist (voltijds) - Senses Praktijkhuis Boom
  • Senses Praktijkhuis Boom

Zelfstandige Voltijds

Logopedist (voltijds) - Senses Praktijkhuis Boom
Functieomschrijving

Voor onze vestiging in Boom zijn wij op zoek naar een logopist.

Senses Praktijkhuis is een multidisciplinaire groepspraktijk met een vestiging in Mortsel, Lier en Boom.

Senses bestaat uit een divers team van artsen, psychologen en psychotherapeuten, seksuologen, loopbaancoaches, echtscheidings- en ouderschapsbemiddeling, studiecoaches, diëtisten, osteopaten, kinesitherapeuten, relaxatietherapeuten, enz.
Wij gaan voor een zo breed en gevarieerd mogelijk aanbod, dat erop gericht is om het welzijn van zowel lichaam als geest te bevorderen. Senses bestaat uit een uitgebreid team waarbinnen iedereen zijn eigen specialisatie heeft.

Ben je op zoek naar een fijne werkplek om je praktijk uit te bouwen en doe je dit graag in een groepspraktijk waar allerlei andere disciplines aanwezig zijn, dan is dit een unieke kans voor jou. Je kan meerdere locaties combineren.

  • Je werkt op zelfstandige basis in hoofd- of bijberoep;
  • Je bent sociaal en communicatief ingesteld;
  • Je houdt van zelfstandig werken en initiatief nemen;
  • Zelfstandige activiteit (hoofd-of bijberoep);
  • Aantal dagen/dagdelen onderling overeen te komen, met een minimum van één volledige dag of drie dagdelen;
  • Eigen beheer van agenda;
  • Aangename werksfeer en werkomgeving;
  • De praktijk heeft een centrale ligging in Boom. Het pand is volledig vernieuwd en beschikt over vier wachtruimtes, een vergaderzaal/gemeenschappelijke ruimte, keuken en tuin.
  • Combineren van meerdere locaties Lier - Mortsel - Boom is mogelijk.
Je hebt al eerder gesolliciteerd voor deze functie.

Dan ben je op de juiste plaats geland, Jobat.be heeft 23 Logopedist jobs ter beschikking in Antwerpen.

Get your free, confidential resume review.

or drag and drop your file here.

Similar jobs

Similar jobs worth comparing

Logopedist in multidisciplinair praktijkhuis – Boom
Logopedist in multidisciplinair praktijkhuis – Boom

Senses Praktijkhuis Boom • Boom

On-site
EUR 22,000 - 38,000
Eerstelijnspsycholoog (deeltijds) - Senses Praktijkhuis Boom
Eerstelijnspsycholoog (deeltijds) - Senses Praktijkhuis Boom

Senses Praktijkhuis Boom • Boom

On-site
EUR 42,000 - 60,000
Klinisch psycholoog/Psychotherapeut Senses Praktijkhuis Boom op zaterdag
Klinisch psycholoog/Psychotherapeut Senses Praktijkhuis Boom op zaterdag

Senses Praktijkhuis Boom • Boom

On-site
EUR 30,000 - 42,000
Eerstelijnspsycholoog (voltijds) - Senses Praktijkhuis Boom
Eerstelijnspsycholoog (voltijds) - Senses Praktijkhuis Boom

Senses Praktijkhuis Boom • Boom

On-site
EUR 39,000 - 61,000
Systeemtherapeut en/of Relatietherapeut (deeltijds) - Senses Praktijkhuis Boom
Systeemtherapeut en/of Relatietherapeut (deeltijds) - Senses Praktijkhuis Boom

Senses Praktijkhuis Boom • Boom

On-site
EUR 24,000 - 42,000
Arts specialist (voltijds) - Senses Praktijkhuis Boom
Arts specialist (voltijds) - Senses Praktijkhuis Boom

Senses Praktijkhuis Boom • Boom

On-site
EUR 120,000 - 180,000
Kinder- en jongerenpsycholoog Senses Praktijkhuis Boom (deeltijds)
Kinder- en jongerenpsycholoog Senses Praktijkhuis Boom (deeltijds)

Senses Praktijkhuis Boom • Boom

On-site
EUR 32,000 - 52,000
Chiropractor (voltijds) - Senses Praktijkhuis Boom
Chiropractor (voltijds) - Senses Praktijkhuis Boom

Senses Praktijkhuis Boom • Boom

On-site
EUR 36,000 - 54,000
Psycholoog/psychotherapeut gespecialiseerd in verslaving (deeltijds) - Senses Praktijkhuis Boom
Psycholoog/psychotherapeut gespecialiseerd in verslaving (deeltijds) - Senses Praktijkhuis Boom

Senses Praktijkhuis Boom • Boom

On-site
EUR 35,000 - 52,000
Psycholoog/psychotherapeut gespecialiseerd in verslaving (voltijds) - Senses Praktijkhuis Boom
Psycholoog/psychotherapeut gespecialiseerd in verslaving (voltijds) - Senses Praktijkhuis Boom

Senses Praktijkhuis Boom • Boom

On-site
EUR 36,000 - 58,000