Visual Merchandiser

HANOS

Amsterdam

On-site

EUR 28,000 - 36,000

Full time

2 days ago
Be an early applicant

Get more replies from employers

Send a job-specific resume in minutes.

Benefits offered by this job

Pensioenregeling
Reiskostenvergoeding
HANOS Academie
Bedrijfsfitness
Fietsplan
Collectieve zorgverzekering
Korting bij HANOS

Job summary

HANOS zoekt een Visual Merchandiser voor onze vestiging. Je bent verantwoordelijk voor sfeer, beleving en inspirerende productpresentaties die aansluiten bij seizoenen en thema’s in de horeca.

Je werkt samen met afdelingen, de culinair adviseur en het vestigingsmanagement om de HANOS-beleving van binnenkomst tot vertrek te waarborgen. Je creëert inspirerende presentaties, stylet thema- en seizoenstafels en zorgt voor een commerciële winkelomgeving.

Qualifications

  • Experience in visuals and product presentation in retail.
  • Affinitieit met horeca/food en gastvrijheid.
  • Kennis van seizoensthema's en productstyling.

Responsibilities

  • Creëer inspirerende presentaties in de vestiging.
  • Style thema- en seizoenstafels die klanten inspireren.
  • Zorg voor een commerciële winkelomgeving met sfeer.
  • Werk presentaties uit op basis van het jaarplan.
  • Stem ideeën af met afdelingen en vestigingsmanagement.
  • Signaleer kansen om producten extra onder de aandacht te brengen.
  • Houd presentaties netjes en actueel.

Skills

Visual Merchandising
Styling
Creativity
Teamwork

Education

MBO Visual Merchandising

Job description

Wat ga jij doen?

Als medewerker product & presentatie ben je verantwoordelijk voor de presentatie, sfeer en beleving van ons assortiment doorheen de hele vestiging.

Door je orginele en artistieke styling, die in speelt op de thema’s en de seizoenen, zorg je ervoor dat onze klanten geïnspireerd worden en overgaan tot aankoop van onze producten.

Aan de hand van een jaarplan informeer en overleg je met de afdelingsverantwoordelijken, de culinair adviseur en het vestigingsmanagement. Je bent verantwoordelijk voor een commerciële en inspirerende winkelomgeving waarbij de klant van begin tot einde van zijn bezoek de HANOS-beleving ervaart.

Ben jij diegene die wij zoeken?
  • Je hebt bij voorkeur een opleiding gedaan in de richting van visual merchandiser/ etalagist;
  • Je steekt graag je handen uit je mouwen en je houdt van aanpakken;
  • Je bent een creatieve denker en doener, je houdt er van om van niets iets te maken;
  • Je bent oplossingsgericht;
  • Je hebt een sterke affiniteit met de horeca;
  • Je bent flexibel inzetbaar.
Wat wij jou bieden
  • Een aantrekkelijke baan in een dynamische werkomgeving;
  • Volop ontwikkel- en doorgroeimogelijkheden;
  • Een goed salaris;
  • Werken in een energiek team;
  • Diverse aanvullende bedrijfsregelingen (zoals regeling fietsplan, bedrijfsfitness en collectiviteitskortingen);
  • Een uitstekende bedrijfspensioenregeling.
Wat ga je doen?

Als Visual Merchandiser zorg jij voor sfeer, beleving en inspiratie in onze vestiging. Met jouw creatieve blik presenteer je producten op een manier die past bij het seizoen, actuele thema’s en de wereld van horecaondernemers. Je werkt aan een commerciële en aantrekkelijke winkelomgeving. Daarbij overleg je met afdelingsverantwoordelijken, de Culinair Adviseur en het vestigingsmanagement. Zo zorg je dat klanten van binnenkomst tot vertrek de HANOS-beleving ervaren.

Dit ga je doen:

  • Creëer inspirerende productpresentaties in de vestiging
  • Style thema- en seizoenstafels die klanten op ideeën brengen
  • Zorg voor een commerciële winkelomgeving met de juiste sfeer
  • Werk presentaties uit op basis van het jaarplan
  • Stem ideeën af met afdelingen, de Culinair Adviseur en het vestigingsmanagement
  • Signaleer kansen om producten extra onder de aandacht te brengen
  • Houd presentaties netjes, actueel en aantrekkelijk
  • Denk creatief mee over de totale beleving in de vestiging
Ben jij dé Visual Merchandiser die wij zoeken?
  • Je hebt bij voorkeur een opleiding richting visual merchandising, styling of etaleren
  • Je bent creatief en weet ideeën praktisch uit te voeren
  • Je steekt graag je handen uit de mouwen en houdt van aanpakken
  • Je hebt gevoel voor sfeer, kleur, presentatie en commercie
  • Je denkt oplossingsgericht en ziet kansen in de winkel
  • Je hebt affiniteit met horeca, food en gastvrijheid
  • Je bent flexibel inzetbaar
Wat bieden wij?
  • Een passend salaris
  • Een creatieve functie waarin jouw werk direct zichtbaar is in de vestiging
  • Een uitstekende pensioenregeling
  • Reiskostenvergoeding volgens de geldende regeling
  • Ontwikkelmogelijkheden via de HANOS Academie
  • Extra regelingen, zoals bedrijfsfitness, een fietsplan en collectieve zorgverzekering
  • Een geldbonus wanneer jij een nieuwe collega aandraagt bij HANOS
  • Last but not less: met korting winkelen bij HANOS!
Word jij onze nieuwe Visual Merchandiser?

Heb je nog vragen over deze vacature? Neem dan gerust contact met ons op, we vertellen je graag meer over het werken als Visual Merchandiser.

Get your free, confidential resume review.
or drag and drop your file here.
Similar jobs

Similar jobs worth comparing

Visual Merchandiser – Leiden (31 uur)
Visual Merchandiser – Leiden (31 uur)

H&M • Leiden

On-site
EUR 21,000 - 25,000
Personeelskorting op al onze producten
Employee Assistance Program (EAP)
Corporate Benefits
+3
Visual Merchandiser & Verkoopadviseur – Inspiratie en Presentatie
Visual Merchandiser & Verkoopadviseur – Inspiratie en Presentatie

ONLY FOR MEN • Alkmaar

On-site
EUR 23,000 - 30,000
Teamgevoel
Vrijheid inbreng
Salaris afgestemd op ervaring
+3
Visual merchandiser
Visual merchandiser

JD Group • Den Haag

On-site
EUR 28,000 - 42,000
Visual Merchandiser
Visual Merchandiser

Sissy-Boy • Hilversum

On-site
EUR 26,000 - 34,000
20% personeelskorting
Leuke collega’s
Life designed with Sissy-Boy
Seasonal Visual Merchandiser — Inspire & Elevate Retail
Seasonal Visual Merchandiser — Inspire & Elevate Retail

HANOS • Amsterdam

On-site
EUR 28,000 - 36,000
Pensioenregeling
Reiskostenvergoeding
HANOS Academie
+4
Visual Merchandiser Doesburg
Visual Merchandiser Doesburg

ONLY FOR MEN • Doesburg

On-site
Reiskostenvergoeding
Korting op de collectie
Leuke uitjes organiseren
Visual Merchandiser
Visual Merchandiser

Costes • Randstad

On-site
EUR 26,000 - 38,000
25% personeelskorting bij The Sting-Je
Reiskostenvergoeding
Pensioenregeling
+8
Visual Merchandiser
Visual Merchandiser

Laren • Zierikzee

On-site
EUR 28,000 - 38,000
20% personeelskorting op de gehele Omo
Visual Merchandiser
Visual Merchandiser

Costes • Amersfoort

On-site
EUR 26,000 - 36,000
Reiskostenvergoeding
Pensioenregeling
Zorgverzekering-korting
+4
Visual Merchandiser
Visual Merchandiser

Workandjoy • Rotterdam

On-site