Verzorgende IG – Impactvolle Thuiszorg in Barneveld

Icare Verpleging & Verzorging

Barneveld

On-site

EUR 35,000 - 45,000

Full time

14 days+

A complete application in a minute

Tailored resume and cover letter, ready to send.

Get past ATS filters

Benefits offered by this job

Vakantiegeld
Eindejaarsuitkering
Onregelmatigheidstoeslag
Reiskostenvergoeding
Tablet en telefoon
Pensioenopbouw

Job summary

Icare Verpleging & Verzorging in Barneveld zoekt een zorgprofessional voor het leveren van dagelijkse hoogwaardige zorg. Een MBO-diploma Verzorgende IG is vereist, net als de mogelijkheid om zelfstandig te werken. Je werkt nauw samen met wijkverpleegkundigen en huisartsen om het welzijn van cliënten te waarborgen.

Bij Icare krijg je de kans om je professioneel te ontwikkelen met trainingen en scholingen. Er wordt een salaris in schaal FWG 40 geboden, afhankelijk van ervaring, met extra voordelen zoals vakantiegeld en een eindejaarsuitkering.

Qualifications

  • Je bent bevoegd en bekwaam op je vakgebied.
  • Je volgt ontwikkelingen in het vakgebied.
  • In bezit van een rijbewijs en eigen vervoer.

Responsibilities

  • Leveren van hoogwaardige dagelijkse zorg en ondersteuning aan cliënten.
  • Voeren van verpleegtechnische handelingen en advies geven.
  • Nauwe samenwerking met Wijkverpleegkundige en huisartsen.

Skills

Verzorgende IG
Verpleegtechnische handelingen
Zelfredzaamheid bevorderen

Education

MBO-diploma Verzorgende IG

Job description

Icare Verpleging & Verzorging in Barneveld zoekt een zorgprofessional voor het leveren van dagelijkse hoogwaardige zorg. Een MBO-diploma Verzorgende IG is vereist, net als de mogelijkheid om zelfstandig te werken. Je werkt nauw samen met wijkverpleegkundigen en huisartsen om het welzijn van cliënten te waarborgen.

Bij Icare krijg je de kans om je professioneel te ontwikkelen met trainingen en scholingen. Er wordt een salaris in schaal FWG 40 geboden, afhankelijk van ervaring, met extra voordelen zoals vakantiegeld en een eindejaarsuitkering.

Get your free, confidential resume review.

or drag and drop your file here.

Similar jobs

Similar jobs worth comparing

Verzorgende IG – Thuiszorg met Zelfredzaamheid
Verzorgende IG – Thuiszorg met Zelfredzaamheid

Icare Verpleging & Verzorging • Nijkerk

On-site
EUR 25,668 - 35,712
Vakantiegeld
Eindejaarsuitkering
Onregelmatigheidstoeslag
+3
Verzorgende IG – Thuiszorg met Impact en Ontwikkeling
Verzorgende IG – Thuiszorg met Impact en Ontwikkeling

Espria • Netherlands

Remote
EUR 27,000 - 38,000
Salaris in schaal FWG 40 CAO VVT
Vakantiegeld en eindejaarsuitkering 8,
Onregelmatigheidstoeslag tot 60%
+3
Zorgprofessional Verzorgende IG – Thuiszorg met Impact
Zorgprofessional Verzorgende IG – Thuiszorg met Impact

Espria • Bonnen

On-site
EUR 27,000 - 37,000
Salaris FWG 40 CAO VVT
Vakantiegeld en eindejaarsuitkering 8,
Onregelmatigheidstoeslag tot 60%
+3
Verzorgende IG | Maak dagelijks het verschil in zorg
Verzorgende IG | Maak dagelijks het verschil in zorg

Zorgwerk • Barneveld

Hybrid
EUR 27,900 - 33,480
Gegarandeerd wekelijkse betaling
Afwisseling in werk
Werken via een gebruiksvriendelijke app
Verzorgende IG Dementiezorg – Zelfredzaamheid & Thuiszorg
Verzorgende IG Dementiezorg – Zelfredzaamheid & Thuiszorg

Espria • Netherlands

Remote
EUR 23,000 - 36,000
Salaris FWG 40
8,33% vakantiegeld
8,33% eindejaarsuitkering
+4
Verzorgende IG – Zelfstandige, cliëntgerichte wijkzorg
Verzorgende IG – Zelfstandige, cliëntgerichte wijkzorg

Espria • Harderwijk

On-site
EUR 30,000 - 36,000
Salaris FWG 40 volgens CAO VVT
Vakantiegeld 8,33%
Eindejaarsuitkering 8,33%
+4
Verzorgende IG: Thuiszorg met Impact & Groei
Verzorgende IG: Thuiszorg met Impact & Groei

Icare Verpleging & Verzorging • Haren

On-site
EUR 34,000 - 46,000
Salaris FWG 40 (CAO VVT)
Vakantiegeld en eindejaarsuitkering 8,
Verpleegkundige Thuiszorg | Zelfredzaamheid & Impact
Verpleegkundige Thuiszorg | Zelfredzaamheid & Impact

Ggzvs • Netherlands

Remote
EUR 32,000 - 42,000
Salaris schaal FWG 45 (CAO VVT)
Vakantiegeld en eindejaarsuitkering 8,
Onregelmatigheidstoeslag tot 60%
+3
Verzorgende IG – Thuiszorg met zelfstandigheid & impact
Verzorgende IG – Thuiszorg met zelfstandigheid & impact

Espria • Haren

On-site
EUR 27,000 - 36,000
Salaris volgens FWG 40 CAO VVT
8,33% vakantiegeld/uitkering
60% onregelmatigheidstoeslag
+3
Verzorgende IG HDS zorg Barneveld
Verzorgende IG HDS zorg Barneveld

Icare Verpleging & Verzorging • Barneveld

On-site
EUR 35,000 - 45,000
Vakantiegeld
Eindejaarsuitkering
Onregelmatigheidstoeslag
+3