Monteur Machinebouw - Synsel Techniek

Jobster

Blaricum

On-site

EUR 27,000 - 37,000

Full time

3 days ago
Be an early applicant

Get more replies from employers

Send a job-specific resume in minutes.

Benefits offered by this job

Basissalaris 2457–3327
Vakantiedagen 25 + ADV 13
Ontwikkeling en training
Moderne tools en technieken
No-nonsense cultuur

Job summary

Jobster in Blaricum zoekt een Monteur Machinebouw die verantwoordelijk is voor het assembleren en bouwen van klant specifieke machines. Je bouwt systemen op in de werkplaats en test ze grondig volgens tekeningen en werkinstructies.

De rol vereist minimaal een MBO-diploma in Mechatronica of Werktuigbouwkunde, plus mechanische vaardigheden en het lezen van technische tekeningen. Reizen naar binnen- en buitenland behoort soms tot de werkzaamheden.

Qualifications

  • Minimaal een MBO-diploma niveau 3 of 4 in Mechatronica of Werktuigbouwkunde.
  • Enige ervaring in de machinebouw is een pré als Monteur Machinebouw.
  • Je bent mechanisch goed onderlegd.
  • Je kunt als Monteur Machinebouw technische tekeningen lezen.
  • Je beheerst de Nederlandse taal.

Responsibilities

  • Als Monteur Machinebouw ben je verantwoordelijk voor het assembleren en bouwen van verschillende klant specifieke machines.
  • Het opbouwen van de machines en systemen in de werkplaats.
  • Het testen en inregelen van de machines.
  • Het doen van onderhoud en aanpassingswerkzaamheden in de werkplaats.
  • Incidenteel zal je ter ondersteuning van de Field Service Engineers reizen in binnen- en buitenland.
  • Elektrotechnische werkzaamheden aan de machines zijn ook onderdeel als Monteur Machinebouw.

Education

MBO-diploma niveau 3 of 4 in Mechatronica of Werktuigbouwkunde

Job description

Locatie: Blaricum. Dit bedrijf is een internationale machinebouwer in de bakkerij, zoetwaren en zuivelindustrie. Het is een familiebedrijf met veel reikwijdte van verschillende technologieën, machines en processen. Door hun brede kennis en ervaring kunnen zij een bijzonder eindproduct/creatie aanbieden. Ze bieden de klanten verschillende machines en lijnen voor de productie in de voedselindustrie. Kwaliteit en innovatie zijn het recept van het succes van deze organisatie. Ze ontwerpen, ontwikkelen en bouwen deze sterk geautomatiseerde machines en proceslijnen volledig in eigen beheer en maken hierbij gebruik van de nieuwste technologieën. Als Monteur Machinebouw ben jij verantwoordelijk voor het samenstellen van nieuwe machines of modules aan de hand van tekeningen en werkinstructies.

Wil jij in regio Blaricum tot 0 verdienen als ?

Functie-inhoud
  • Als Monteur Machinebouw ben je verantwoordelijk voor het assembleren en bouwen van verschillende klant specifieke machines;
  • Het opbouwen van de machines en systemen in de werkplaats;
  • Het testen en inregelen van de machines;
  • Het doen van onderhoud en aanpassingswerkzaamheden in de werkplaats;
  • Incidenteel zal je ter ondersteuning van de Field Service Engineers reizen in binnen- en buitenland;
  • Elektrotechnische werkzaamheden aan de machines zijn ook onderdeel als Monteur Machinebouw;
Functie-eisen
  • Je hebt minimaal een MBO-diploma niveau 3 of 4 in de richting van Mechatronica of Werktuigbouwkunde;
  • Enige ervaring in de machinebouw is een pré als Monteur Machinebouw;
  • Je bent mechanisch goed onderlegd;
  • Je kunt als Monteur Machinebouw technische tekeningen lezen;
  • Je beheerst de Nederlandse taal;
Wij bieden
  • Een basissalaris tussen de € 2.457 en € 3.327,- bruto per maand;
  • 25 vakantiedagen en 13 adv-dagen;
  • Een uitdagende baan als Monteur Machinebouw binnen een leuk team en een sterk groeiend bedrijf;
  • Een uitstekend pakket secundaire arbeidsvoorwaarden;
  • Een baan met goede mogelijkheden tot persoonlijke ontwikkeling;
  • Naast de ontwikkelingsmogelijkheden ga je werken met de modernste tools en technieken;
  • Werken bij een bedrijf waar een sterke no-nonsense cultuur heerst;

#Jobster

Get your free, confidential resume review.
or drag and drop your file here.
Similar jobs

Similar jobs worth comparing

Monteur Machinebouw
Monteur Machinebouw

Uitzendbureau • Blaricum

On-site
25 vakantiedagen
13 adv-dagen
Uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden
+1
Monteur Machinebouw
Monteur Machinebouw

Machinebouw Banen • Blaricum

On-site
25 vakantiedagen
13 adv-dagen
Uitstekend pakket secundaire arbeidsvoorwaarden
+1
Monteur Machinebouw - Synsel Techniek
Monteur Machinebouw - Synsel Techniek

Jobster • Rijswijk

On-site
EUR 27,000 - 37,000
25 vakantiedagen
13 ADV
Monteur Machinebouw - Synsel Techniek
Monteur Machinebouw - Synsel Techniek

Jobster • Tilburg

On-site
EUR 30,000 - 56,000
25 vakantiedagen
13 ADV-dagen
Ontwikkeling via cursussen/opleidingen
+1
Monteur Machinebouw - Synsel Techniek
Monteur Machinebouw - Synsel Techniek

Jobster • Scherpenzeel

On-site
EUR 30,000 - 56,000
Basissalaris
Buitenlandtoeslagen
Secundaire arbeidsvoorwaarden
+3
Monteur Machinebouw - Synsel Techniek
Monteur Machinebouw - Synsel Techniek

Jobster • Woerden

On-site
EUR 30,000 - 57,000
38 vakantiedagen
8,33% vakantiegeld
Ontwikkelingsmogelijkheden
Monteur Machinebouw - Synsel Techniek
Monteur Machinebouw - Synsel Techniek

Jobster • Alphen aan den Rijn

On-site
EUR 27,000 - 37,000
25 vakantiedagen
13 adv
Internationale werkomgeving
Monteur Machinebouw - Synsel Techniek
Monteur Machinebouw - Synsel Techniek

Jobster • Almere

On-site
EUR 30,000 - 56,000
25 vakantiedagen
13 adv
Monteur Machinebouw - Synsel Techniek
Monteur Machinebouw - Synsel Techniek

Jobster • Dordrecht

On-site
EUR 30,000 - 56,000
25 vakantiedagen
13 ADV-dagen
Uitstekende arbeidsvoorwaarden
+1
Monteur Machinebouw - Synsel Techniek
Monteur Machinebouw - Synsel Techniek

Jobster • Haarlem

On-site
EUR 30,000 - 56,000
8,33% vakantiegeld
25 vakantiedagen, 13 ADV-dagen
Laptop en telefoon van de zaak