Monteur kunstoftechniek

Van Dorp

Boxtel

On-site

EUR 29,000 - 36,000

Full time

14 days+

Get a reply from this employer

Your resume and cover letter, tailored to exactly what they’re hiring for.

Get past ATS filters

Benefits offered by this job

Bedrijfsbus
Telefoon en laptop
Opleidingsmogelijkheden via Van Dorp

Job summary

Van Dorp Zwembadtechniek in Boxtel zoekt een monteur kunststoftechniek om kunststof leidingsystemen te monteren, lassen en beproeven. Je voert onderhoud uit en lost technische vraagstukken op locatie, met nadruk op veiligheid volgens normen.

Wij bieden een bedrijfsbus, telefoon en laptop, plus opleidings- en doorgroeimogelijkheden via de Van Dorp Academie. Je werkt zelfstandig vanuit de bedrijfswagen en groeit mee met aansprekende projecten.

Qualifications

  • VMBO of MBO-denkniveau; bereidheid tot leren.
  • Rijbewijs B vereist.
  • Klantvriendelijk en oplossingsgericht.

Responsibilities

  • Het monteren, lassen en beproeven van kunststof leidingsystemen.
  • Onderhoud en kleine reparaties uitvoeren.
  • Technische vraagstukken op locatie oplossen.
  • Veilig werken volgens normen en procedures (VCA, of via ons te behalen).

Skills

Klantvriendelijk
Oplossingsgericht
Teamwerk

Education

VMBO/MBO-denkniveau
Rijbewijs B
VCA-certificaat

Job description

Vestiging: Van Dorp Zwembadtechniek | Aantal uur: 40

Als Monteur Kunststoftechniek bij Van Dorp in Boxtel werk je aan uiteenlopende kunststofinstallaties voor onder andere waterschappen, gemeentes, zwembaden, industrie‑ en chemiebedrijven zoals Coca‑Cola en Center Parcs.

Wat ga je doen?
  • Het monteren, lassen en beproeven van kunststof leidingsystemen.
  • Het uitvoeren van onderhoud en kleine reparaties.
  • Het oplossen van technische vraagstukken op locatie.
  • Veilig werken volgens normen en procedures (VCA, of via ons te behalen).
Wat krijg je van ons?

Bij Van Dorp waarderen we vakmanschap en inzet. Daarom zorgen we dat jij goed kunt werken en jezelf kunt blijven ontwikkelen.

Je kunt rekenen op:
  • Een bedrijfsbus met professioneel gereedschap.
  • Telefoon en laptop/tablet van de zaak.
  • Opleidings- en doorgroeimogelijkheden via de Van Dorp Academie.
  • Een organisatie die staat voor vrijheid, vertrouwen en mooie projecten.
Wie ben jij?
  • VMBO of MBO‑werk- en denkniveau, bij grote voorkeur technisch.
  • 0-3 jaar ervaring (meer ervaring mag uiteraard ook). Ervaring in kunststoftechniek is niet het belangrijkste, een goede mentaliteit, grootverantwoordelijkheidsgevoel en de wil om het vakgebied eigen te maken is belangrijker!
  • Rijbewijs B.
  • VCA is een pré - of je haalt het via ons.
  • Bereidheid tot het volgen van trainingen en cursussen die nodig zijn voor ons vak (gewoon onder werktijd)
  • Je woont binnen ± 30 km van Boxtel.
  • Je bent klantvriendelijk, oplossingsgericht en denkt mee.
Wie is van dorp?

Voor onze klanten bouwen en installeren we o.a. opslag- en doseerinstallaties en luchtbehandelingsinstallaties

Je houdt je bezig met het monteren, lassen en bewerken van kunststof leidingsystemen en bijbehorende installaties.

Je werkt veel zelfstandig vanuit jouw eigen bedrijfsbus, maar kunt altijd terugvallen op je collega’s van het team. Samen zorgen jullie voor kwalitatief goed werk en tevreden klanten. Storingsdiensten hoef je in deze functie niet te draaien.

Word jij onze nieuwe dorpsgenoot?

Maak jij technisch gezien morgen mooier?

Ben jij die handige, enthousiaste vakman die ons team komt versterken?

  • meer informatie over wat wij doen, kijk op deze pagina https://vandorp.eu/zoet-zoutzuur-het-smaakte-naar-kunststoftechniek
Get your free, confidential resume review.

or drag and drop your file here.

Similar jobs

Similar jobs worth comparing

Servicemonteur Zwembaden
Servicemonteur Zwembaden

Van Dorp • Boxtel

On-site
EUR 32,000 - 46,000
Pensioenregeling
Vakantiedagen & ADV
Scholingsfonds
+3
Werkvoorbereider zwembadtechniek
Werkvoorbereider zwembadtechniek

Van Dorp Installaties B.V. • Zoetermeer

On-site
EUR 36,000 - 54,000
Jaarcontract met intentie tot vast
25 vakantiedagen en 13 ADV-dagen
Pensioen volgens CAO Metaal & Techniek
+3
Zelfstandig monteur: werk zelfstandig én samen aan mooie projecten door het hele land
Zelfstandig monteur: werk zelfstandig én samen aan mooie projecten door het hele land

Van Dorp • Boxtel

On-site
EUR 35,712 - 51,336
CAO regeling
Vakantiedagen 25
ADV-dagen 13
+4
Projectmonteur Werktuigbouwkunde
Projectmonteur Werktuigbouwkunde

Van Dorp Installaties B.V. • Capelle aan den IJssel

On-site
EUR 42,000 - 62,000
Alle voordelen uit cao Metaal & Techn.
Scholingsfonds tot €750 per kind
Doorgroeimogelijkheden
+2
Werkvoorbereider zwembadtechniek
Werkvoorbereider zwembadtechniek

Van Dorp • Boxtel

On-site
EUR 42,000 - 54,000
Kosteloze opleidingen en doorgroeimog-
Reiskostenvergoeding €0,25/km
Scholingsfonds voor kinderen tot €750
+2
Chef Monteur Installatietechniek
Chef Monteur Installatietechniek

Van Dorp • Capelle aan den IJssel

On-site
EUR 50,000 - 70,000
Alle cao-voordelen Metaal & Techniek
Scholingsfonds tot €750 per kind
Voldoende doorgroeimogelijkheden
+1
Project Monteur
Project Monteur

Van Dorp • Venlo

On-site
EUR 32,000 - 52,000
CAO Metaal & Techniek
25 vakantiedagen
13 ADV-dagen
+4
Werkvoorbereider zwembadtechniek
Werkvoorbereider zwembadtechniek

Van Dorp Installaties B.V. • Boxtel

On-site
EUR 32,000 - 46,000
Vakantiedagen 25
ADV-dagen 13
Pensioen CAO Metaal & Techniek
+3
Projectmonteur Werktuigbouwkunde
Projectmonteur Werktuigbouwkunde

Van Dorp Installaties B.V. • Netherlands

On-site
EUR 38,000 - 55,000
Alle voordelen uit de cao Metaal &
Scholingsfonds tot €750 per kind
Doorgroeimogelijkheden richting chef-m
+2
Monteur Kunststoftechniek – Zelfstandig met bedrijfsbus & Opleiding
Monteur Kunststoftechniek – Zelfstandig met bedrijfsbus & Opleiding

Van Dorp • Boxtel

On-site
EUR 29,000 - 36,000
Bedrijfsbus
Telefoon en laptop
Opleidingsmogelijkheden via Van Dorp