Helpende Plus | Thuiszorg | Leiderdorp

Activite

Netherlands

Remote

EUR 35,000 - 41,000

Part time

20 hours ago
Be an early applicant
Application generator

Turn this role into an interview — a resume and cover letter built around what this employer wants.

Get past ATS filters

Benefits offered by this job

Schaal 30 cao VVT
13e maand
Vakantiegeld en vakantiedagen
Opleidingsmogelijkheden
E-bike voor routes
Flexibele uurindeling

Job summary

Activite zoekt een Helpende Plus die cliënten zo lang mogelijk thuis kan laten wonen. Je verzorgt ADL, bouwt een band op met jouw cliënten en werkt in Leiderdorp met diverse wijken.

Het werk is afwisselend en vraagt betrokkenheid en nauwkeurigheid. Je maakt deel uit van een hecht team, ontvangt een marktconform salaris volgens cao VVT en hebt opleidingsmogelijkheden. Je bepaalt zelf hoeveel uur je gaat werken, tussen de 8-28 uur gemiddeld.

Qualifications

  • Een diploma Helpende Plus of Verzorgende C op zak hebben.
  • Een warm hart hebben voor ouderen.
  • Stevig met 2 voeten op de grond staan.
  • Graag in een hecht team werken.

Responsibilities

  • Verzorging en ADL van cliënten zodat zij zo lang mogelijk thuis kunnen blijven wonen.
  • Opbouwen en onderhouden van een band met cliënten en zorg leveren volgens behoefte.
  • Werken in een netwerk van routes binnen Leiderdorp en omgeving, met aandacht voor veiligheid en sfeer.

Education

Helpende Plus
Verzorgende C

Job description

Wil je werken in het hart van Leiderdorp?

Misschien heb je al eens gewerkt in de wijk. Maar ook als dat nog niet zo is: we nemen je graag mee in ons mooie vak! Jij zorgt ervoor dat jouw cliënten zo lang mogelijk in hun eigen huis kunnen blijven wonen.
Dat doe je door die zorg te brengen die nodig is.
Het werk is heel afwisselend, je krijgt met veel verschillende mensen te maken. Dat maakt het ontzettend leuk en uitdagend.
Je hebt je eigen routes en bouwt een band op met je cliënten. Jij verzorgt de ADL en houdt goed in de gaten hoe het gaat met jouw cliënten.
Met jouw aandacht en betrokkenheid creëer je een fijne en veilige sfeer. Je kunt altijd terugvallen op je team: een goed gevoel.

Nog een pluspunt: je gaat aan de slag in een mooie regio: het groene Leiderdorp, met wijken als de Vogelwijk, Binnenhof, Winkelhof, Leyhof en het schilderachtige Zoeterwoude-Dorp en Zoeterwoude-Rijndijk.

Wat wij jou bieden

Activite heeft oog voor jou. Jij zorgt voor jouw cliënten en Activite zorgt goed voor jou.
Als je eenmaal binnen bent, wil je nooit meer weg!

  • Een hecht team dat voor elkaar klaarstaat;
  • Schaal 30 (cao VVT, max € 3.410);
  • Natuurlijk ontvang je ort, een 13e maand, vakantiegeld- en dagen;
  • Fantastische feesten en leuke cadeautjes om jou te laten voelen hoe we je waarderen.
  • Opleidingsmogelijkheden om verder te bouwen aan jouw toekomst bij ons.
  • Je bepaalt zelf hoeveel uur je gaat werken, tussen de 8-28 uur gemiddeld.
  • Routes van 5,5 of 7 uur ongeveer;
  • Een toffe ActiVite-ebike voor je routes!

En voordat je de knoop doorhakt, loop je natuurlijk een keertje mee met een aanstaande collega. Dan kun je met een gerust gevoel “Ja” zeggen je nieuwe baan!

Waar zijn we naar op zoek?

Wij maken heel graag kennis met jou als je:

  • een diploma Helpende Plus of Verzorgende C op zak hebt;
  • een warm hart hebt voor ouderen;
  • stevig met 2 voeten op de grond staat;
  • lekker aan de slag wilt in ons hechte team.

Er zit zoveel meer achter dan ik dacht. zegt hbov'er Rik

Zelfstandig aan de slag als Helpende Plus in Leiden

Ben jij een Helpende Plus die graag zelfstandig te werk gaat? Lees dan vooral snel...

Get your free, confidential resume review.
or drag and drop your file here.
Similar jobs

Similar jobs worth comparing

Helpende Plus
Helpende Plus

Activite • Nieuwkoop

On-site
EUR 36,000 - 40,000
Laptop
Tablet
Mobiele telefoon
+3
Helpende Plus | Thuiszorg | Alphen aan den Rijn
Helpende Plus | Thuiszorg | Alphen aan den Rijn

ActiVite • Alphen aan den Rijn

On-site
Bruto maandsalaris 2.664–3.410
Reiskostenvergoeding
ActiVite Academie scholing
+1
Helpende plus - Zaandam
Helpende plus - Zaandam

Daan • Amsterdam

On-site
EUR 26,000 - 34,000
Reiskostenvergoeding €0,23/km
OV-vergoeding
Fietsplan Roetz x Daan / Phatfour E‑b•
Helpende Plus thuiszorg regio Westland en Midden-Delfland
Helpende Plus thuiszorg regio Westland en Midden-Delfland

Pieter van Foreest • Den Hoorn

On-site
Fiets leasen
Korting op sportabonnement
Aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden
Helpende Plus | Thuiszorg | Ter Aar
Helpende Plus | Thuiszorg | Ter Aar

ActiVite • Nieuwkoop

On-site
EUR 35,000 - 41,000
Laptop/tablet/telefoon
Collectieve zorgverzekering via Zorg&Z
Opleidingen en doorgroeimogelijkheden
+1
Helpende (Plus) VVT omgeving Leiden
Helpende (Plus) VVT omgeving Leiden

Daan • Westland

On-site
Reiskostenvergoeding
Vast contactpersoon bij Daan
Interne begeleiding en scholing
Helpende Plus – Intramurale Thuiszorg
Helpende Plus – Intramurale Thuiszorg

Vitalis WoonZorg Groep • Eindhoven

On-site
Salaris conform FWG 30 (CAO VVT)
8% vakantietoeslag
ORT
+3
Helpende Plus - Wijkteam Beverwijk e.o.
Helpende Plus - Wijkteam Beverwijk e.o.

ViVa! Zorggroep • Beverwijk

On-site
Onbepaalde tijd contract
Eindejaarsuitkering (8,33%)
Vakantiegeld (8%)
+2
Helpende plus
Helpende plus

Allévo • Kapelle

On-site
EUR 29,000 - 38,000
Helpende Plus - Wijkteam Zuid-Kennemerland
Helpende Plus - Wijkteam Zuid-Kennemerland

ViVa! Zorggroep • Haarlem

On-site
Eindejaarsuitkering (8,33%)
Vakantiegeld (8%)
Ontwikkelingsmogelijkheden door opleidingen en e-learnings
+2