Docent Nederlands - Almere

Jobslim.nl

Almere

On-site

EUR 40,000 - 72,000

Full time

2 days ago
Be an early applicant

Get a reply from this employer

Your resume and cover letter, tailored to exactly what they’re hiring for.

Get past ATS filters

Benefits offered by this job

Salaris Cao VO
Reiskostenvergoeding
Fietsplan
Pensioenregeling
Coaching
Begeleiding Daan School

Job summary

Daan zoekt een bevoegde docent Nederlands voor de regio Almere die meer wil dan alleen lesgeven. Je helpt leerlingen hun stem te vinden en werkt aan taalvaardigheid en zelfvertrouwen met jouw creatieve aanpak.

Je werkt op een middelbare school en ontvangt een Cao VO salaris tussen €3.622,00 en €6.432,00. Reiskostenvergoeding, fietsplan en pensioenregeling zijn onderdeel van het pakket, plus coaching en begeleiding bij Daan School.

Qualifications

  • Bevoegde docent Nederlands (of bijna afgestudeerd)
  • Je weet leerlingen te motiveren en te bereiken
  • Je bent duidelijk, betrokken en staat stevig in je schoenen
  • Je hebt oog voor verschillen in de klas
  • Je hebt passie voor onderwijs en ontwikkeling

Responsibilities

  • Lesgeven aan onder- en/of bovenbouw (vmbo, havo en/of vwo)
  • Leerlingen helpen zich beter uit te drukken - mondeling en schriftelijk
  • Jouw eigen draai geven aan lessen (ruimte voor creativiteit)
  • Werken aan taalvaardigheid én zelfvertrouwen
  • Structuur en duidelijkheid bieden in de klas
  • Een veilige en open leeromgeving creëren

Skills

Motiveren leerlingen
Duidelijk communiceren
Creativiteit in lesgeven
Klassensituatie inschatten

Education

Bevoegde docent Nederlands

Job description

Over de functie
Wij zoeken jou!

Ben jij een docent Nederlands die meer wil dan alleen lesgeven? Iemand die leerlingen helpt hun stem te vinden, en daar energie van krijgt? Ik ben per direct op zoek naar docenten Nederlands in de regio Almere die het verschil willen maken in de klas. Docent die begrijpen dat taal niet alleen draait om regels, maar om communicatie, zelfvertrouwen en groei. Jij maakt Nederlands relevant. Begrijpelijk. En soms zelfs leuk!

Waar ga je werken?

Je komt te werken op een middelbare school in de regio Almere. Almere is een jonge stad met een diverse leerling populatie. Dat maakt het werk uitdagend, maar juist ook interessant en waardevol.
Samen kijken we naar:

  • Het niveau dat bij je past
  • Het type school waar jij energie van krijgt
  • Het aantal uren dat aansluit bij jouw wensen
Geen standaard match, maar een plek waar jij echt tot je recht komt.
Wat ga je doen?
  • Lesgeven aan onder- en/of bovenbouw (vmbo, havo en/of vwo)
  • Leerlingen helpen zich beter uit te drukken - mondeling en schriftelijk
  • Jouw eigen draai geven aan lessen (ruimte voor creativiteit!)
  • Werken aan taalvaardigheid én zelfvertrouwen
  • Structuur en duidelijkheid bieden in de klas
  • Een veilige en open leeromgeving creëren
Wat verwachten we van jou?
  • Je bent een bevoegde docent Nederlands (of bijna afgestudeerd)
  • Je weet leerlingen te motiveren en te bereiken
  • Je bent duidelijk, betrokken en staat stevig in je schoenen
  • Je hebt oog voor verschillen in de klas
  • Je hebt passie voor onderwijs en ontwikkeling
Wat kun je van ons verwachten?
  • Een salaris tussen €3.622,00 en €6.432,00 (cao VO)
  • Reiskostenvergoeding en een fietsplan
  • Pensioenregeling
  • Coaching en begeleiding waar nodig
  • Een vast contactpersoon bij Daan die met je meedenkt
  • Voor startende docenten: begeleiding via de Daan School
Get your free, confidential resume review.

or drag and drop your file here.

Similar jobs

Similar jobs worth comparing

Docent Nederlands - Regio Alkmaar
Docent Nederlands - Regio Alkmaar

Jobslim.nl • Alkmaar

On-site
EUR 40,000 - 72,000
Reiskostenvergoeding
Fietsplan
Pensioenregeling
+3
Docent Nederlands - Haarlem
Docent Nederlands - Haarlem

Jobslim.nl • Haarlem

On-site
EUR 40,000 - 72,000
Reiskostenvergoeding
Fietsplan
Pensioenregeling
+2
Docent Nederlands | Schooljaar 2026/2027 | regio Noord-Holland
Docent Nederlands | Schooljaar 2026/2027 | regio Noord-Holland

Jobslim.nl • Amsterdam

On-site
EUR 40,000 - 72,000
Reiskostenvergoeding
Fietsplan
Pensioenregeling via ABP
+1
Docent Nederlands
Docent Nederlands

Jobslim.nl • Alkmaar

On-site
EUR 40,000 - 72,000
Korting op sport
Leaseauto
Fietskeuze Roetz/Phatfour
Docent Nederlands (schooljaar 2026/2027)
Docent Nederlands (schooljaar 2026/2027)

Jobslim.nl • Delft

On-site
EUR 35,000 - 60,000
Reiskostenvergoeding
Fietsplan
GoodHabitz trainingen
+2
Docent Nederlands 2e graad in Amsterdam
Docent Nederlands 2e graad in Amsterdam

Jobslim.nl • Amsterdam

On-site
EUR 40,000 - 72,000
Reiskostenvergoeding
Fietsenplan
Pensioen ABP
+1
Docent Nederlands (schooljaar 2026/2027)
Docent Nederlands (schooljaar 2026/2027)

Jobslim.nl • Hoef en Haag

On-site
EUR 32,000 - 42,000
Salaris volgens cao primair onderwijs
Reiskostenvergoeding / fietsplan
Trainingen via GoodHabitz en cursussen
+1
Vacature Docent Nederlands (schooljaar 2026/2027) in Delft | Daan
Vacature Docent Nederlands (schooljaar 2026/2027) in Delft | Daan

Daan BV • Delft

On-site
EUR 34,000 - 56,000
Reiskostenvergoeding
Fietsplan
Trainingen via GoodHabitz
+1
Vacature Docent Nederlands (schooljaar 2026/2027) in Den Haag | Daan
Vacature Docent Nederlands (schooljaar 2026/2027) in Den Haag | Daan

Daan • Den Haag

On-site
EUR 32,000 - 42,000
Salaris cao primair onderwijs
Reiskostenvergoeding
Fietsplan
+3
Docent Nederlands
Docent Nederlands

Jobslim.nl • Goes

On-site
EUR 36,000 - 48,000
Salaris conform onderwijs cao
Reiskostenvergoeding
Vaste contactpersoon