CAD Tekenaar - Maintenance Banen

Jobster

Bodegraven

On-site

EUR 32,000 - 47,000

Full time

9 hours ago
Be an early applicant

A complete application in a minute

Tailored resume and cover letter, ready to send.

Get past ATS filters

Benefits offered by this job

Auto van de zaak
Pensioenregeling
25 vakantiedagen
13 ADV-dagen
8% vakantietoeslag
Winstuitkering

Job summary

Jobster zoekt een CAD Tekenaar voor diverse industriële projecten in de regio Bodegraven. Je maakt en controleert tekeningen in CAD-programma's en onderhoudt contact met leveranciers. Je hebt een technisch MBO/HBO-diploma of relevante werkervaring, bij voorkeur AutoCAD en Inventor.

Nederlands vloeiend, Engels is een plus. Je bent zelfstandig en een teamspeler. Wij bieden een salaris tussen €2.880 en €4.255 bruto per maand, 25 vakantiedagen en 13 ADV-dagen, 8% vakantietoeslag, een jaarlijkse

Qualifications

  • Technisch MBO/HBO-diploma of relevante werkervaring.
  • Ervaring met AutoCAD en Inventor is gewenst.
  • Nederlands vloeiend; Engels is een plus.
  • Zelfstandigheid en teamplayer; flexibel en resultaatgericht.

Responsibilities

  • je maakt als CAD Tekenaar projecten in CAD-programma's voor diverse industrieën
  • je controleert tekeningen van leveranciers en onderaannemers
  • je verwerkt en archiveert tekeningen binnen een computersysteem
  • je onderhoud als CAD Tekenaar contact met leveranciers

Skills

Teamspeler
Zelfstandig
Resultaatgericht
Nederlands vloeiend
Communicatieve vaardigheden

Education

Technisch MBO/HBO-diploma

Tools

AutoCAD
Inventor

Job description

Locatie: regio Bodegraven. Deze internationale productieorganisatie in de procesindustrie is toonaangevend op het gebied van de productie en ontwikkeling van haar eigen producten. Met een echt regionaal karakter heeft dit bedrijf ook een behoorlijk internationaal tintje. Het grootste gedeelte van het geproduceerde eindproduct wordt geleverd aan klanten op alle continenten over de hele wereld. Investeren in techniek, productie, efficiëntie maar met name in eigen medewerkers is wat dit bedrijf belangrijk vindt. Daarom zul je wanneer je bij dit bedrijf werkt als CAD Tekenaar te maken hebben met geavanceerde productiemachines en processen met automatisering van het hoogste niveau. Er wordt daarnaast gekeken naar opleidingsmogelijkheden en de verhoging van het kennisniveau. De cultuur van dit bedrijf is nuchter, familiair maar heel vooruitstrevend! Heb je interesse in deze vacature van CAD Tekenaar?

Wat ga je doen?
  • je maakt als CAD Tekenaar projecten in CAD-programma's voor diverse industrieën
  • je controleert tekeningen van leveranciers en onderaannemers
  • je verwerkt en archiveert tekeningen binnen een computersysteem
  • je onderhoud als CAD Tekenaar contact met leveranciers
Wat vragen we?
  • je beschikt als CAD Tekenaar over een technisch MBO/HBO diploma of relevante werkervaring
  • je hebt bij voorkeur ervaring met AutoCAD en Inventor
  • Een vloeiende beheersing van de Nederlandse taal is een must, met Engelse taalvaardigheid als waardevolle aanvulling.je bent resultaatgericht en flexibel
  • je bent als CAD Tekenaar zowel zelfstandig als een goede teamspeler
  • je bent woonachtig in omgeving Bodegraven
Wat bieden we?
  • je ontvangt een basissalaris tussen de €2.880 en €4.255 bruto per maand
  • 25 vakantiedagen en 13 ADV dagen
  • 8% vakantietoeslag en een jaarlijkse winstuitkering
  • auto van de zaak
  • een goede pensioenregeling
  • persoonlijke loopbaanbegeleiding en ruime ontwikkelingsmogelijkheden als CAD Tekenaar
  • een goede teamsfeer en gezellige bedrijfsfeestjes
Get your free, confidential resume review.

or drag and drop your file here.

Similar jobs

Similar jobs worth comparing

CAD Tekenaar
CAD Tekenaar

Uitzendbureau • Bodegraven

On-site
EUR 32,140 - 47,485
25 vakantiedagen
13 ADV dagen
8% vakantietoeslag
+7
CAD Tekenaar
CAD Tekenaar

Mechatronica Banen • Bodegraven

On-site
EUR 32,140 - 47,485
25 vakantiedagen
13 ADV dagen
8% vakantietoeslag
+5
CAD Tekenaar
CAD Tekenaar

Maintenance Banen • Bodegraven

On-site
EUR 32,140 - 47,485
25 vakantiedagen
13 ADV dagen
8% vakantietoeslag
+5
CAD Tekenaar
CAD Tekenaar

Mechatronica Banen • Woerden

On-site
EUR 32,531 - 47,206
25 vakantiedagen
13 ADV dagen
8% vakantietoeslag
+1
CAD Tekenaar
CAD Tekenaar

Maintenance Banen • Woerden

On-site
EUR 32,531 - 47,206
25 vakantiedagen
13 ADV dagen
8% vakantietoeslag
+4
CAD Tekenaar - Maintenance Banen
CAD Tekenaar - Maintenance Banen

Jobster • Veenendaal

On-site
EUR 33,000 - 47,000
25 vakantiedagen
13 ADV dagen
8% vakantietoeslag
+3
CAD Tekenaar - Maintenance Banen
CAD Tekenaar - Maintenance Banen

Jobster • Doetinchem

On-site
EUR 32,000 - 47,000
Reiskostenvergoeding
Auto van de zaak
Pensioenregeling
+5
CAD Tekenaar
CAD Tekenaar

Mechatronica Banen • Oosterwolde

On-site
EUR 31,861 - 46,983
25 vakantiedagen
8% vakantiegeld
13 ADV dagen
+3
CAD Tekenaar
CAD Tekenaar

Uitzendbureau • Oosterwolde

On-site
EUR 31,861 - 46,983
25 vakantiedagen
8% vakantiegeld
13 ADV dagen
+4
CAD Tekenaar
CAD Tekenaar

Maintenance Banen • Oosterwolde

On-site
EUR 31,861 - 46,983
25 vakantiedagen
Reiskostenvergoeding
Collectieve pensioenregeling
+1