Adviseur rail

Antea Group

Deventer

On-site

EUR 55,000 - 75,000

Full time

14 days+

Get more replies from employers

Send a job-specific resume in minutes.

Benefits offered by this job

Winstuitkering
Dertiende maand
Opleidings- en trainingsmogelijkheden
Motiverende werksfeer

Job summary

Een consultancybedrijf zoekt een Adviseur rail om bij te dragen aan duurzame infrastructuurprojecten. Je werkt met projectteams aan het analyseren en oplossen van complexe railvraagstukken, waarbij je verantwoordelijk bent voor het coördineren van projecten en het samenwerken met diverse stakeholders. Je hebt een HBO- of WO-opleiding, vijf jaar relevante werkervaring, en uitstekende analytische en communicatieve vaardigheden.

Qualifications

  • Vijf jaar werkervaring in een soortgelijke functie.
  • Ervaring met het aansturen van projectteams of de ambitie om dit te doen.
  • Grondig en ordelijk in werkprocessen.

Responsibilities

  • Werken aan uitdagende railprojecten en het oplossen van infrastructurele puzzels.
  • Met projectleiders en stakeholders samenwerken om wensen en eisen vast te leggen.
  • Inventariseren van risico's en ontwerpmogelijkheden voorstellen.

Skills

Analytisch sterk
Goede sociale vaardigheden
Communicatievaardigheden

Education

HBO- of WO-opleiding

Job description

Adviseur rail
  • Een marktconform salaris, winstuitkering en je ontvangt een dertiende maand

  • Een Antea Group Academy met opleidings- en trainingsmogelijkheden

  • Werksfeer die motiveert en inspireert

Dit is jouw uitdaging:

Wil jij meewerken aan een het mooier en bereikbaarder maken van een veiliger en duurzamer infrastructuur? Als adviseur rail ben jij de verbindende factor in spoorprojecten: samen met jouw collega’s weet jij elke infrastructurele puzzel te leggen.

Wat doe je als adviseur rail bij Antea Group?

Jij gaat aan de slag met uitdagende projecten rondom baan en spoor. Eigenlijk ben je continu bezig met het oplossen van infrastructurele puzzels. Met de projectleider onderzoek je deze puzzels en zet je een traject op om van vraag naar oplossing te komen. Dit doe je door belangen in kaart te brengen, conditionerende onderzoeken uit te laten voeren, projectlocaties te bezoeken en met klant en stakeholders – zoals het bevoegd gezag - te spreken. Vervolgens leg je wensen, eisen en risico’s vast en ga je met ontwerpleiders, ontwerpers en constructeur op zoek naar één of meerdere oplossingen. Met jouw brede kijk op een project spot je mee-koppelkansen en laat je die verwerken in de oplossingen. Vanuit de variantkeuze – die je beoordeelt via een Multicriteria-analyse - stel je met de klant een aanbestedingsdossier op. Je hebt vaak verschillende projecten lopen, dit zorgt voor afwisseling en variatie.

Dit vind jij mooi om te doen:
  • Vraagstukken analyseren en vervolgens oplossingen aandragen waaraan anderen nog niet hebben gedacht;
  • Meedenken met de klant en zijn vraag achter de vraag ontdekken;
  • Samenwerken met collega’s en de verbinding leggen tussen specialisten vanuit verschillende vakgebieden;
  • Nieuwe spoorkundige inzichten en data-oplossingen toepassen;
  • De inhoud induiken, maar het werk ook zelf organiseren en begeleiden;
  • Jezelf ontwikkelen binnen jouw vakgebied;
  • Samen met collega’s werken aan innovatie en verduurzaming.
Met wie werk jij samen?

Werken aan railprojecten is topsport. Het vraagt om uitmuntende kennis van railtechniek, geoliede teams en processen én de juiste skills op het gebied van kwaliteit en veiligheid. Hiervoor hebben we de beste specialisten op het gebied van techniek én proces in huis. De adviesgroep Rail is een fijn en hecht team dat jou graag welkom heet en wegwijs maakt. Je trekt intensief op met een ervaren collega die jou snel wegwijs maakt. In jouw werk heb je uiteraard veel contact met klanten, stakeholders en bevoegd gezag. Je bent daarom niet alleen inhoudelijk goed onderlegd. Je weet ook eenvoudig je weg te vinden in een organisatie en de verbinding te leggen met opdrachtgevers en collega’s.

Wat vragen we van jou?
Dit breng jij mee:
  • Een afgeronde relevante hbo- of wo-opleiding;
  • Vijf jaar werkervaring in een soortgelijke functie;
  • Ervaring met het aansturen van projectteams of de ambitie om dit te doen;
  • Goede sociale en communicatievaardigheden;
  • Analytisch sterk: je werkt grondig, werkt ordelijk en houdt niet van half werk.
Get your free, confidential resume review.
or drag and drop your file here.
Similar jobs

Similar jobs worth comparing

Adviseur rail
Adviseur rail

Antea Group Nederland • Deventer

On-site
EUR 60,000 - 85,000
Adviseur rail
Adviseur rail

Antea Group Nederland • Almere

On-site
EUR 60,000 - 80,000
Projectleider rail
Projectleider rail

Antea Group • Heerenveen, Almere, Capelle aan den IJssel, Deventer

On-site
EUR 44,640 - 61,380
Projectleider rail
Projectleider rail

Antea Group Nederland • Deventer

On-site
EUR 65,000 - 90,000
Adviseur Rail: Puzzelaar in Duurzame Spooroplossingen
Adviseur Rail: Puzzelaar in Duurzame Spooroplossingen

Antea Group Nederland • Deventer

On-site
EUR 60,000 - 85,000
Adviseur Rail Deventer | tot €5.205
Adviseur Rail Deventer | tot €5.205

Evoke B.V. • Deventer

On-site
EUR 46,000 - 58,000
Winstuitkering
Groene pensioenregeling
Opleidingsbudget €2.000
+2
Projectleider wegen & stedelijke infra
Projectleider wegen & stedelijke infra

Antea Group • Capelle aan den IJssel

On-site
EUR 55,000 - 75,000
Ontwerpleider rail en infra
Ontwerpleider rail en infra

Anton Groep • Obdam

On-site
38 vrije dagen per jaar
Auto van de zaak bespreekbaar
Telefoon en laptop van de zaak
Adviseur ondergrondse infrastructuur
Adviseur ondergrondse infrastructuur

Antea Group Nederland • Capelle aan den IJssel

On-site
EUR 45,000 - 65,000
Adviseur ondergrondse infrastructuur
Adviseur ondergrondse infrastructuur

Antea Group Nederland • Deventer

On-site